Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga miały zostać rodziną Żródło: TRICOLORS/East News

Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga mogły zostać rodziną

17 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Choć dziś Marzenę Rogalską i Ewę Drzyzgę łączy jedynie ten sam zawód, w przeszłości ich więź była znacznie silniejsza. Nie każdy wie, że dziennikarki o mały włos nie zostały rodziną. Wszystko przez młodszego brata Drzyzgi, który rozkochał w sobie jej koleżankę po fachu. Związek Pawła i Marzeny rozpadł się po 14 latach.

  • Marzena Rogalska i młodszy brat Ewy Drzyzgi byli parą przez 14 lat
  • Związek rozpadł się kilka lat po zaręczynach
  • Dziś Marzenę Rogalską i Ewę Drzyzgę łączą jedynie sprawy zawodowe

Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga to jedne z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Obie panie znają się już ponad 20 lat. Ich znajomość rozpoczęła się od wspólnej pracy w rozgłośni RMF FM. Szybko połączyły je także sprawy prywatne.

Prywatna relacja Ewy Drzyzgi i Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska rozpoczęła pracę w RMF FM, gdy w rozgłośni zatrudniona była już Ewa Drzyzga. Starsza koleżanka szybko wprowadziła ją w radiowe standardy. O początkach współpracy opowiadała niegdyś w rozmowie dla „Dobrego Tygodnia”.

- Od początku ujęła nas naturalnością, szczerością, poczuciem humoru i znajomością Kubusia Puchatka – mówiła Drzyzga o Rogalskiej.

Wspólna praca dziennikarek szybko zaowocowała przyjaźnią. Co więcej, Drzyzga zaczęła traktować Rogalską jak członka swojej rodziny. Powód był prosty – koleżanka po fachu związała się z jej młodszym bratem. Z racji zawodu Paweł pojawiał się w ich pracy.

Kinga Duda podejmie praktyki w warszawskim sądzieKinga Duda podejmie praktyki w warszawskim sądzieCzytaj dalej

Młodszy brat Ewy Drzyzgi jest realizatorem dźwięku. Mężczyzna szybko zawładnął sercem Marzeny Rogalskiej, która po kilku latach zgodziła się zostać jego żoną. Nic dziwnego, że rodzina starszej koleżanki z pracy zaczęła traktować ją jak „swoją”. Niestety, niedługo po zaręczynach okazało się, że do ślubu nigdy nie dojdzie.

Związek Marzeny Rogalskiej rozpadł się po 14 latach. Po rozstaniu z ukochanym osłabieniu uległy także jej kontakty z Ewą Drzyzgą. Dziennikarka z pewnością nie chciała rozmawiać z koleżanką o problemach, których głównym powodem był Paweł. Z czasem obie panie zaczęły łączyć jedynie sprawy zawodowe.

Rogalska i DrzyzgaMarzena Rogalska, Szymon Majewski i Ewa Drzyzga w 2009 roku (źródło: TRICOLORS/East News)

Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga obecnie

Marzena Rogalska i Ewa Drzyzga to dziennikarki, o których w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Pierwsza z nich w spektakularny sposób odeszła z Telewizji Polskiej. Druga podjęła się natomiast nowego wyzwania na antenie TVN.

Marzena Rogalska po odejściu z TVP nie podpisała jeszcze umowy z żadną z konkurencyjnych stacji telewizyjnych. Choć media spekulują, że dziennikarka ma dołączyć do obsady „Dzień Dobry TVN”, ona nie komentuje tych doniesień i rusza z nowym projektem „Kawa z Rogalem”.

Z kolei Ewa Drzyzga posadę w „Dzień Dobry TVN” ma zapewnioną. Dziennikarka przyjęła niedawno propozycję współpracy i wraz z Agnieszką Woźniak-Starak stworzyła nowy duet prowadzących śniadaniówki. Gdyby plotki o Marzenie Rogalskiej okazały się prawdą, ścieżki zawodowe obu dziennikarek, skrzyżowałyby się ponownie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Teleshow, Jastrząb Post

Następny artykuł