Meghan Markle Żródło: Fragmenty wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey, stacja CBS; screen youtube.com/ The Telegraph

Wyciekł zwiastun wywiadu Oprah z Meghan i Harrym. "Powiedzieliście szokujące rzeczy"

1 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Już niebawem światło dzienne ujrzy wywiad, jakiego Meghan Markle i były książę Harry zgodzili się udzielić słynnej amerykańskiej prezenterce Oprah Winfrey. Wielu zaangażowanych w śledzenie nowinek z życia brytyjskiej rodziny królewskiej fanów z niecierpliwością czekało na pierwszy zwiastun rozmowy, który właśnie ukazał się w sieci. Już po krótkim klipie można wywnioskować, że była książęca para zdobyła się na odważne wyznania. Poruszyli między innymi temat odejścia z brytyjskiej monarchii, co miało być dla małżonków niezwykle trudne.

  • Meghan Markle i były książę Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey
  • W sieci pojawił się zwiastun rozmowy
  • Na jaw mają wyjść szokujące fakty
  • Uwagę przykuwa kosztowny strój Meghan Markle

Meghan Markle i były książę Harry wymiksowali się z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Para nie schodzi jednak z pierwszych stron kolorowych czasopism, a ich losy wciąż śledzi wielu fanów. Wieści o tym, że była książęca para wystąpi u Oprah Winfrey, pojawiły się w sieci już dwa tygodnie temu.

Meghan Markle i ex-książę Harry u Oprah Winfrey. Do sieci trafił pierwszy zwiastun wywiadu

O tym, że Meghan Markle i były książę Harry zgodzili się porozmawiać ze słynną amerykańską prezenterką, poinformowała jakiś czas temu stacja CBS. Wydano w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym pojawiła się dokładna data emisji wywiadu. Widzowie stacji będą mogli posłuchać tego, co Meghan Markle i syn księżnej Diany mają do powiedzenia już 7 marca.

- Winfrey porozmawia z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie, obejmującym wszystko - od wkroczenia do życia królewskiego, małżeństwa, macierzyństwa, pracy filantropijnej, po to, jak radzi sobie w życiu pod silną presją opinii publicznej. Później do tej dwójki dołączy książę Harry - czytamy w komunikacie.

Od tamtej pory fani czekają na premierę wywiadu. Jak wynika ze zwiastuna, rzeczywiście mają na co. Przedstawione w klipie fragmenty rozmowy już teraz budzą żywe zainteresowanie. Internauci oczekują szokujących wyznań, na co wyraźnie nastawiły ich słowa samej Winfrey.

Nie żyje Robert James znany z zespołu Montrose. Podano przyczynę śmierciNie żyje Robert James znany z zespołu Montrose. Podano przyczynę śmierciCzytaj dalej

- Powiedzieliście tu kilka szokujących rzeczy - mówi w pewnym momencie filmiku prezenterka.

Tematem rozmowy ma być między innymi odejście byłych “royalsów” z monarchii. Wygląda na to, iż były książę obawiał się, że historia zatoczy koło. Miał prawdopodobnie na myśli tragedię, jaka spotkała jego matkę, księżną Dianę. Przyznał również, że opuszczenie rodziny królewskiej nie należało do łatwych, jednocześnie zapewniając, iż jest wdzięczny za to, co ma - czyli małżonkę i nowe życie u boku rodziny w Stanach Zjednoczonych.

Sam wywiad ma zaczynać się od rozmowy Meghan Markle sam na sam z prezenterką. Na poszczególnych ujęciach wyraźnie widać, że aktorka odruchowo przykłada dłoń do ciężarnego brzucha. Oprah Winfrey zadała ex-księżnej pytanie o to, czy w obliczu przeszłych wydarzeń sama wybierała milczenie, czy raczej była do niego zmuszana. Odpowiedź Meghan Markle usłyszą ci, którzy skuszą się na obejrzenie pełnego wywiadu.

Strój Meghan Markle skutecznie przykuwał uwagę

Nie tylko sama rozmowa z amerykańską prezenterką wywołała spore medialne poruszenie. Uwagę mediów skutecznie przyciągnął również strój Meghan Markle, jaki ex-księżna postanowiła założyć na rozmowę. Nie da się ukryć, że zarówno sama kreacja, jak i dodatki, były niezwykle kosztowne.

Meghan Markle zdecydowała się na czarną sukienkę Armani. Jej nabycie kosztowało aktorkę niemal 18 tys. złotych. Drogie okazały się również błyskotki - bransoletka Cartier Love, w którą wyposażyła się Meghan Markle, to koszt rzędu 24 tys. złotych.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Pudelek

Następny artykuł