Michał Koterski z Marcelą Leszczak Żródło: eastnews & TRICOLORS

Michał Koterski rozstał się z Marcelą Leszczak. Teraz skomentował ich obecne relacje

1 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Zakończenie związku z Marcelą Leszczak oznacza dla Michała Koterskiego duże zmiany. Jednocześnie, co udowadnia ostatnia publikacja aktora na Instagramie, pewne rzeczy zostają po staremu. Gwiazdor filmu “Swingersi” pokazał fanom wspólne zdjęcie z byłą już partnerką i krótko odniósł się do ich relacji. Jak zapewnia, mimo rozstania wciąż spędzają wspólnie czas.

  • Jakiś czas temu Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim
  • Ostatnia wrzutka aktora w social mediach udowadnia, że mimo komplikacji udało im się dogadać
  • Fani ubolewają nad rozpadem związku

Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak, byłej uczestniczki show “Top Model”, od początku cieszył się dużym medialnym zainteresowaniem. Para bombardowała fanów kolejnymi, zadziwiającymi nowinami. Duże poruszenie w sieci wywołało samo ogłoszenie statusu ich relacji; później internautów zaskoczyły doniesienia o zaręczynach, narodzeniu wspólnego potomka pary, aż wreszcie - problemach, które, jak widać, ostatecznie doprowadziły do częściowej rozłąki partnerów.

Rozstanie Michała Koterskiego i Marceli Leszczak. Fani dopytywali o ich relację na Instagramie

W przypadku Michała Koterskiego i Marceli Leszczak dziecko nie było ostatecznym scementowaniem związku. Para miała za sobą już jeden kryzys - postanowili dać sobie jednak szansę na to, by spróbować ułożyć wspólne życie raz jeszcze. Tym razem fani nie mają jednak co liczyć na podobny powrót.

Domysły o rozstaniu Michała Koterskiego i Marceli Leszczak pojawiały się już na początku roku. Czujnym internautom nie umknął fakt, iż w pewnym momencie modelka zrezygnowała z obserwowania konta aktora na Instagramie. Wielu odebrało to jako ewidentny sygnał świadczący o tym, że w związku celebrytów nie dzieje się najlepiej.

Od tamtej pory plotek nie dało się już uciszyć. Prawda ujrzała światło dzienne podczas sesji Q&A na Instagramie zorganizowanej przez Marcelę Leszczak. Naturalnie pojawiło się pytanie o to, czy była uczestniczka „Top Model” rzeczywiście rozstała się z Michałem Koterskim. Odpowiedź modelki była wówczas krótka i twierdząca.

Tomasz Komenda już wie, na co wyda 12 milionów odszkodowania? Jego największym marzeniem jest ślub z ukochaną AnnąTomasz Komenda już wie, na co wyda 12 milionów odszkodowania? Jego największym marzeniem jest ślub z ukochaną AnnąCzytaj dalej

Aktor o jego obecnych układach z byłą partnerką. „Niby razem, a jednak osobno”

Definitywne potwierdzenie plotek o rozstaniu nie uciszyło medialnego szumu, jakim mogą raczyć się zarówno Michał Koterski, jak i Marcela Leszczak. Tym razem spore zainteresowanie internautów wzbudziła najnowsza publikacja aktora na Instagramie. Do zdjęcia, które pokazał obserwatorom, pozował u boku nikogo innego, jak swojej byłej partnerki.

Byli partnerzy uśmiechają się do obiektywu i z pewnością nie wyglądają na niezadowolonych ze swojej wzajemnej obecności. Wskazuje na to także wpis samego Michała Koterskiego, w którym wyjaśnia, że udaje im się utrzymać stosunkowo dobre relacje.

Michał Koterski postanowił krótko zobrazować to, jak obecnie wygląda jego relacja z Marcelą Leszczak. Jak przekazał we wpisie, choć ich związek należy do przeszłości, w zawodowych kwestiach mają dogadywać się ze sobą nadzwyczaj dobrze.

-Niby razem, a jednak osobno. świetnie się dogadujemy... ale tylko w pracy. Kręcimy (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - czytamy w social mediach aktora.

Naturalnie w komentarzach pod fotografią nie zabrakło gorących zachęt ze strony fanów do tego, by Michał Koterski i Marcela Leszczak dali sobie jeszcze jedną szansę. Zdaniem wielu tworzyli bowiem zgrany duet i bardzo do siebie pasowali. O tym, jak pokierują swoim życiem, zdecydują już jednak samodzielnie - warto pamiętać, że tak naprawdę nigdy nie poznamy prawdziwego powodu rozstania partnerów. Niektórzy komentujący, rozumiejąc swoje położenie, poprzestali na docenieniu starań celebrytów o zachowanie dobrych relacji.

- Mimo nieporozumień umieć ze sobą pracować i nie skakać sobie do gardeł to sztuka i zasługa wysokiej kultury osobistej i mądrości emocjonalnej. Brawo dla Was piękni ludzie (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - oceniła jedna z internautek.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, WP, Pudelek

Następny artykuł