Swiatgwiazd.pl
Metamorfoza Jolasi ze "Świata według Kiepskich"

Kadr z serialu "Świat według Kiepskich"

Metamorfoza Jolasi ze "Świata według Kiepskich"

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Słynny "Świat według Kiepskich" przechodzi teraz ciężkie chwile. Z tego świata odeszło dwóch czołowych aktorów produkcji, jednak przedstawiciele telewizji Polsat z Niną Terentiew na czele przekonują, że produkcja będzie kontynuowan

  • Anna Ilczuk, czyli serialowa Jolasia występuje w "Świecie według Kiepskich" od 2011 roku

  • Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę

  • Nie wszyscy fani wykazują się wobec niej szacunkiem

Anna Ilczuk wniosła wiele zamieszania swoją obecnością w "Świecie według Kiepskich". Niemniej przez dekadę wyrobiła sobie dobre zdanie u fanów, którzy nie zawsze traktują ją z należytym szacunkiem. Gwiazda postawiła na zmiany w swoim wyglądzie i pokazała się w nowym kolorze włosów.

Anna Ilczuk przeszła metamorfozę

Anna Ilczuk jest aktywną od 1997 roku aktorką, jednak największą popularność przyniosła jej postać Jolasi "Pupci" Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich". Początkowo fani mieli problemy z akceptacją obecności aktorki na planie. Wielu z nich uważało, że psuje produkcję, jednak z biegiem czasu te stwierdzenia odeszły w siną dal.

Gwiazda regularnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych, co przekłada się na coraz większą liczbę jej obserwatorów. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym przyciągnęła uwagę wielu fanów.

Aktorka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i pokazała się w nowym kolorze włosów. Gwiazda postawiła na ognisto-rudy, jednak prawdopodobnie była to jedynie peruka, którą chciała przyciągnąć uwagę obserwatorów. Dołączyła do zdjęcia spóźnione święta Wielkanocne:

- Coś się nie mogłam zabrać do życzeń świątecznych, tych wszystkich śmigusów itp. niby wszystko ok, ale jednak trochę wokół strasznie - niby wiosna a zimno - w tym do końca niesprecyzowanym nastroju i ze zdj. co niby wiosna niby króliczek - dużo dużo zdrowia i wiosny, i lata prawdziwego z wakacjami prawdziwymi Wam życzę! - napisała Anna Ilczuk.

"Świat według Kiepskich" łatką Anny Ilczuk?

Popularny serial Polsatu ma to do siebie, że wielu aktorów narzekało na łatkę jednej postaci. Andrzej Grabowski wielokrotnie przyznawał się, że fani dosłownie mu dokuczają, krzycząc w jego stronę "Ferdek", lub słynne serialowe teksty, co nigdy nie podobało się aktorowi. 

Z podobnym problemem zmagał się zmarły 20 października 2020 roku Dariusz Gnatowski. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Jak widać sprawa dotyczy wielu aktorów, w tym Anny Ilczuk, w której stronę bardzo często padają nieprzychylne komentarze w mediach społecznościowych.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, aktorka wciela się w postać Jolasi "Pupci" Kiepskiej i to właśnie ten pseudonim przypadł jej, jako tzw. łatka. Ludzie bardzo często wołają do niej po pseudonimie artystycznym zamiast po prawdziwym imieniu.

Niestety bardzo często negatywnie wpływa to na kondycję psychiczną aktorów, jednak sama Anna Ilczuk nie odniosła się jeszcze publicznie do rzucanych przez internautów komentarzy. Jeden z nich przytaczamy w zdjęciach poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >