Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak pokazał zdjęcie z bratnią duszą. Ten pocałunek mówi wszystko. "Kocham najmocniej"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.08.2022 22:59

Michał Szpak pokazał zdjęcie z bratnią duszą. Ten pocałunek mówi wszystko. "Kocham najmocniej"

Michał Szpak EA
fot.TRICOLORS/East News

Michał Szpak z okazji wyjątkowego święta udostępnił w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z bratnią duszą. Czworonożny przyjaciel towarzyszy mu od dawna. Piosenkarz nie wyobraża sobie lepszego kompana.

Ostatnie miesiące były niezwykle intensywne dla artysty, który koncertował po całym kraju. Po licznych występach może wrócić do swojego domowego zacisza, gdzie czeka na niego czworonożny przyjaciel. Michał Szpak z okazji dzisiejszego święta podzielił się wspólnym zdjęciem z pupilem.

Michał Szpak pokazał "bratnią duszę"

26 sierpnia jest dniem, kiedy obchodzimy Międzynarodowym Dzień Psa. Czworonożni przyjaciele towarzyszą nam na każdym kroku, okazując entuzjazm i bliskość, gdy tylko tego potrzebujemy. Michał Szpak ze swoim psem spędza każdą wolną chwilę.

Pupil otrzymał nawet własne konto w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje go prawie dwa tysiące internautów. Z okazji święta czworonoga piosenkarz udostępnił nieznane dotąd zdjęcie. Zwierzęcy przyjaciel jest dla niego niczym bratnia dusza.

Dzisiaj dzień tego Pana. Nie sądziłem, że znajdę bratnią duszę w @cerberiushektor To jedna z najpiękniejszych przyjaźni, jakiej doznałem #dzieńpsa, choć to nie pies #kocham #najmocniej — pisał Michał Szpak.

Nie tylko Michał Szpak uwielbia towarzystwo czworonogów

Piosenkarz jest jedną z wielu gwiazd, które pokazują w mediach społecznościowych swoich pupili. Po wielu zawodowych obowiązkach miło wrócić do domu, w którym czeka na nas wierny druh.

Doskonale wie o tym Małgorzata Rozenek, która wraz z mężem i synami opiekuje się trzema francuskimi buldogami. Prezenterka przyznała, że każde ze stworzeń ma zupełnie inny charakter, co czyni go niepowtarzalnym członkiem rodziny.

Podobnie myśli Dawid Kwiatkowski, który chętnie dzieli się zdjęciami ze swoim uroczym psem. Pomimo wielu muzycznych występów, piosenkarz zawsze znajdzie czas na zabawę z pupilem. Przed jednym z koncertów festiwalowych w nadmorskiej miejscowości musiał wybrać się z nim na plażę.

Festiwal festiwalem, ale najpierw… — pisał, wtulając się w pupila.

Michał Szpak
fot.instagram.com/cerberiushektor/
Michał Szpak
fot.instagram.com/michal_szpakofficial/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Woźniak-Starak przypadkiem się wygadała, już jutro TVN pokaże coś specjalnego. "Muszę zostać"

  2. Robert Janowski myślał, że to już koniec. Po latach wszystko wróciło. "Zgłosiliśmy sprawę policji"

  3. Rafał Brzozowski potwierdził plotki, los znów się do niego uśmiechnął. "To wszystko jest bardzo piękne"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].