Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak przebrany za Jezusa świętuje urodziny: "Chrystusowe". Fala oburzenia pod nowym zdjęciem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.11.2023 15:17

Michał Szpak przebrany za Jezusa świętuje urodziny: "Chrystusowe". Fala oburzenia pod nowym zdjęciem

Michał Szpak przebrany za Jezusa świętuje urodziny, fot. KAPiF
Michał Szpak przebrany za Jezusa świętuje urodziny, fot. KAPiF

Michał Szpak nie stroni od kontrowersji, ale zdaniem wielu, tym razem posunął się za daleko. Artysta świętował swoje urodziny w nietypowej stylizacji, czym wzbudził oburzenie wśród części internautów.

Michał Szpak znów szokuje

Gdy wydaje się, że w polskim show-biznesie nic nie może nas już zaskoczyć, na scenę wchodzi Michał Szpak. Artysta skrupulatnie dba o to, by wciąż zasługiwać na miano jednego z najbarwniejszych polskich wykonawców.

Na estradzie prezentuje nie tylko swój wybitny talent wokalny - każdy z występów muzyka to istne show, na którym gwiazdor pojawia się w wymyślnych i nietuzinkowych kreacjach.  Udziela też wywiadów, w których nie brakuje intymnych zwierzeń. W jednej z ostatnich rozmów wspomniał nawet o zmianie płci.

Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: "Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny" - powiedział w rozmowie z Żurnalistą.

Zaskoczyć potrafi również w swych mediach społecznościowych, czego dowodem jest ostatnia publikacja piosenkarza. Niektórzy twierdzą, że posunął się za daleko. 

Szokujące wyznanie Michała Szpaka. Jeszcze nigdy o tym nie mówił: "Może pojadę do Tajlandii i będę Michaliną" Michał Szpak otworzył się na temat ojcostwa! Artysta zaskoczył wyznaniem

Michał Szpak świętuje urodziny

26 listopada Michał Szpak świętował swoje 33 urodziny. Wyjątkowy, “chrystusowy” wiek piosenkarz postanowił przypieczętować zadziwiającą stylizacją. Zdjęcie opublikowane na Instagramie przez artystę wzbudziło kontrowersje.

Widzimy na nim bowiem piosenkarza odzianego w tunikę przypominającą tę, w której przedstawiany jest zazwyczaj Jezus. Do tego wokalista stoi przy stole, na którym palą się świece, co budzi natychmiastowe skojarzenia z Ostatnią Wieczerzą.

Internauci oburzeni zachowaniem Michała Szpaka

Pod postem Michała Szpaka zaroiło się od życzeń urodzinowych, ale nie brakowało również krytycznych głosów pod adresem piosenkarza. Wielu internautów poczuło się wyraźnie urażonych.

  • Gdzie twoja tolerancja i poszanowanie praw drugiego człowieka? Może zamiast Michał powinieneś mieć na imię Hipokryzja?
  • Wstyd, to odstawiać takie szopki, jak Michał.
  • Taki tolerancyjny jesteś? Jesteś obrzydliwy! Potrafisz robić tylko szum wokół siebie, nabijając się z symboliki chrześcijańskiej - czytamy we wpisach komentatorów.
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF