Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak usłyszał pytanie o męża i się zaczęło. Gorąca dyskusja pod postem gwiazdora
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2024 14:48

Michał Szpak usłyszał pytanie o męża i się zaczęło. Gorąca dyskusja pod postem gwiazdora

Michał Szpak
fot. KAPiF

Michał Szpak ponownie wzbudził sensację internetowym wpisem. Tym razem o dziwo nie poszło o zwariowaną stylizację piosenkarza. Internauci rozpoczęli dyskusję na temat jego towarzysza. Padło nawet pytanie o męża, które dolało oliwy do ognia. Tłumaczymy całe zamieszanie.

Michał Szpak otwarcie o miłości

W polskim show-biznesie nie ma bardziej charakterystycznego artysty od Michała Szpaka. Od początku pojawienia się na scenie wzbudzał wiele emocji i do dziś potrafi wzniecić "pożar" w mediach społecznościowych zaledwie jednym zdjęciem. O życiu prywatnym nie wypowiada się jednak często.

Wiadomo, że piosenkarz marzy o wielkiej miłości, a nawet chciałby zostać ojcem. Jeszcze niedawno mówił, że nigdy nie przeżył uczucia jak z hollywoodzkich produkcji. Takiego związku oczekuje?

Takiego wielkiego, namiętnego, burzliwego zakochania jeszcze w życiu nie przeżyłem. Miłości. Być może nie było na to czasu. Czekam na cud - mówił w rozmowie z "Vivą!".

Życie uczuciowe gwiazdora nadal jednak interesuje internautów. Wystarczyło niewinne zdjęcie, by rozpocząć prawdziwą dyskusję. Wszystko z uwagi na czułości pomiędzy bohaterami kadru. 

Gwiazdy w szalonych stylizacjach na ważnym wydarzeniu. Michał Szpak przebił wszystkich Tak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie: Gessler, Szpak, Górniak, Wieniawa, Mucha, Doda, Rozenek... [ZDJĘCIA]

Michał Szpak zapozował z mężem? Internauci zaczęli dyskusję

Profil piosenkarza w mediach społecznościowych pełen jest ciekawych zdjęć, które już nieraz wzbudziły sensację wśród internautów. Tym razem zobaczyliśmy gwiazdora w dość skromnym wydaniu. W czarnych spodniach, świecących butach i bez koszulki nie wyróżniał się zbytnio na tle poprzednich, kontrowersyjnych postów. 

Tym razem internauci zwrócili uwagę na towarzyszy Michała Szpaka, a w szczególności mężczyznę obok niego. Przystojniak poczuł się swobodnie w towarzystwie piosenkarza i nawet objął go ramieniem. Tyle wystarczyło, by w komentarzach rozpoczęła się burza.

Ooo to Twój mąż? - zapytała internautka.

Fani ruszyli z odsieczą i zaczęli bronić życie osobiste Michała Szpaka. W rzeczywistości mężczyzna obok niego jest jego wieloletnim przyjacielem i współpracownikiem. Dawid Płaczek tworzy własne obrazy, a także często podróżuje z artystą. Więcej o nim przeczytacie w naszym artykule {TUTAJ}

Nic więc dziwnego, że bliskie relacje widać też na zdjęciach, a w niektórych internautach rozbudziły nawet nadzieję na miłosny przełom w życiu muzyka. Fani respektują jednak jego oddzielenie życia zawodowego z prywatnym.

  • To jego życie prywatne, Michał decyduje czym się dzieli a co chce zostawić dla siebie.
  • Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Zajmij się swoim życiem, a nie Michała.
  • To, że ktoś jest w centrum uwagi opinii publicznej, nie oznacza, że możemy wtrącać się w jego życie prywatne. Jego życie prywatne należy do niego - odpowiadano internautce.

Michał Szpak szykuje nowy projekt. Co po telewizyjnym show?

Niedawno Michał Szpak miał okazję pokazać swoje zupełnie nowe oblicze w programie "Drag Me Out. Czas na Show". Wraz z Andrzejem Sewerynem i Anią Muchą wcielił się w rolę jurorów oceniających występy polskich celebrytów. Teraz skupił się na muzyce i koncertowaniu, ale nie zabraknie też niespodzianek.

Głośne zdjęcie było bowiem kulisami nowego projektu, który szykuje artysta wraz z przyjaciółmi. Czego możemy się spodziewać? Biorąc pod uwagę Michała Szpaka, trudno określić…

Coś się dzieję. Coś się kręci. Dziękuje, a jutro widzimy się na koncercie - zapowiadał tajemniczo.

Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak wzbudził kolejną sensację, fot. KAPiF
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak wzbudził kolejną sensację, fot. KAPiF

Źródło: Viva!