Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak za rękę z raperem. Przekazali swoje plany. Fani są zachwyceni
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.02.2024 13:45

Michał Szpak za rękę z raperem. Przekazali swoje plany. Fani są zachwyceni

Michał Szpak za rękę z raperem, fot. KAPiF; instagram.com/adi_nowak
Michał Szpak za rękę z raperem, fot. KAPiF; instagram.com/adi_nowak

Michał Szpak nie przestaje zaskakiwać. Na jednym z nowych zdjęć, które trafiło do sieci, widzimy piosenkarza trzymającego się za ręce z raperem Adi Nowakiem. Co łączy obu panów?

Michał Szpak zaskakuje

Mogłoby się wydawać, że w XXI wieku, na scenie widzieliśmy już wszystko i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Michał Szpak stale stara się uświadomić nam, że to nieprawda. Image kreowany przez artystę na koncertach, wciąż wzbudza skrajne opinie.

W rozmowie z “Vivą!” piosenkarz opowiadał o stworzeniu swojego alter ego, którym posługuje się na swojej nowej płycie.

Na nowej płycie powołałem do życia swoje alter ego, Jowiszję. Śpiewam jako Jowiszja, kiedy chcę wyrazić coś, czego jako Michał nie mogę lub nie potrafię - wyznał wokalista.

Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF
Kłótnia Szpaka i Badacha na scenie: „Zostawiam was w nieprofesjonalnych rękach”. Nieprzyjemne sceny na oczach widzów Michał Szpak ostro skrytykowany przez środowisko LGBTQ+: "Zrobił na nas negatywne wrażenie". O co poszło?

Michał szpak w poszukiwaniu miłości

Nie mniej barwne wydaje się być życie prywatne Michała Szpak i choć sam artysta stara się bardzo go strzec, od czasu do czasu zdarza mu się zwierzać w mediach. W 2022 r. wyjawił, że czuje się osobą panseksualną.

Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie. Ja zakochuję się w człowieku - wyznał piosenkarz.

Powyższe słowa mogą zyskać nowe znaczenie w obliczu zdjęcia, które pojawiło się na profilu rapera Adi Nowaka w mediach społecznościowych. Fotografia rozpaliła internet do czerwoności. Co łączy muzyka z Michałem Szpakiem?

Michał Szpak i Adi Nowak trzymają się za ręce

Adi Nowak to pochodzący z Poznania raper, autor świetnie przyjętego albumu "Vafle ryżowe" z 2017 r. Ostatnie wydawnictwo muzyka ukazało się trzy lata temu. Wszystko wskazuje na to, że teraz artysta przygotowuje nowy projekt.

Nowak podjął współpracę z Michałem Szpakiem, która zakończyła się nagraniem wspólnej piosenki. Raper nie kryje, że jest bardzo podekscytowany możliwością stworzenia duetu z piosenkarzem.

Numer jest przewy***any i czekam na tę premierę jak na mało co. Wyobrażenie o wielu lubianych przeze mnie artystach przy jakkolwiek bliższym kontakcie często traci na mocy. To o Michale Szpaku zyskuje. Więcej w marcu, mniemam - zapowiedział na swoim Instagramie Adi Nowak.

Co ciekawe, do posta muzyk dołączył wymowne zdjęcie, na którym trzyma się za ręce z Michałem Szpakiem. Nic dziwnego, że wśród internautów szybko rozpoczęły się spekulacje o charakter relacji artystów.

Michał Szpak i Adi Nowak
fot. instagram.com/adi_nowak
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF
Adi Nowak
Adi Nowak, fot. KAPiF
Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, “Viva!”