Michał Wiśniewski o narodzinach piątego dziecka Żródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski szczerze o narodzinach piątego dziecka. "Musieliśmy zmienić plany"

6 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Michał Wiśniewski po raz pierwszy powiedział o narodzinach piątego dziecka. Okazuje się, że w ostatniej chwili muzyk musiał zmienić miejsce, w którym na świat miał przyjść jego syn. Wszystko przez epidemię koronawirusa.

  • Michał Wiśniewski ojcem czwórki dzieci
  • Nowa miłość lidera Ich Troje
  • Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem

Michał Wiśniewski w świecie show-biznesu zasłynął nie tylko jako muzyk i lider Ich Troje - spory rozgłos przyniosło mu również bujne życie uczuciowe. Muzyk kilkukrotnie już bowiem składał przysięgę małżeńską.

Wszystkie żony lidera Ich Troje

Przypomnijmy, że pierwszą żoną muzyka była Magda Femme - para pobrała się w 1996 roku. Femme była wokalistką w zespole Wiśniewskiego od 1995 do 2012 roku. Ich małżeństwo zakończyło się jednak znacznie wcześniej, bo w 2001 roku.

Drugą żoną Michała była Marta "Mandaryna" Wiśniewska. Również i tym razem małżeństwo nie trwało zbyt długo, bo od 2002 do 2004 roku. Para doczekała się natomiast dwóch pociech - Xavier i Fabbienne.

Mówiło się, że jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Zginęła nagle w tragicznym wypadkuMówiło się, że jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Zginęła nagle w tragicznym wypadkuCzytaj dalej

Po raz trzeci na ślubnym kobiercu Wiśniewski stanął z Anną Świątczak. Ta również była wokalistką w Ich Troje w latach 2003–2010. Anna i Michał pobrali się w 2006 roku, zatem krótko po rozstaniu z Mandaryną. Owocem ich małżeństwa jest dwoje dzieci: Etiennette i Vivienne. Do rozwodu doszło w 2011 roku.

Czwartą żoną gwiazdora była z kolei Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Ich małżeństwo trwało od 2012 do 2019 roku. Niedługo po niespodziewanym rozstaniu z Dominiką, Michał zaczął spotykać się z tajemniczą Polą, nieznaną w świecie show-biznesu.

Szybko okazało się, że muzyk zapoznał ją za pośrednictwem popularnego portalu randkowego, a kobieta w żaden sposób nie jest związana ze środowiskiem gwiazd. Ponadto, niejaka Pola, podobnie jak Michał, jest mamą czwórki dzieci.

Michał Wiśniewski szczerze o narodzinach piątego dziecka

Niemałym zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy już kilka miesięcy po pojawieniu się plotek o nowym związku gwiazdora, prasa zaczęła donosić, że para spodziewa się dziecka, a Pola miała już nawet zamieszkać w wilii muzyka. Narodowy lockdown uciszył dyskusje, ale latem ubiegłego roku sam Michał potwierdził, że w kwietniu razem z nową ukochaną zawarł związek małżeński, a także, że spodziewają się potomka.

Zaledwie kilka dni temu mały Falco przyszedł na świat. Świeżo upieczony tata nie zdecydował się jeszcze na zamieszczenie w sieci pierwszej fotografii dziecka, ale w zamian za to w wywiadzie dla Faktu opowiedział, jak wyglądał poród.

Okazuje się, że Wiśniewski od początku chciał, by maleństwo przyszło na świat w Łodzi, ale niestety, ze względu na epidemię niemożliwe są tam porody rodzinne. W ostatniej chwili muzyk musiał więc zmienić plan.

Byłem przy każdym porodzie, i przy tym też. Chciałem, by choć jedno z moich dzieci urodziło się w moim rodzinnym mieście w Łodzi, niestety tam rodzinne porody są zakazane, więc musieliśmy zmienić plany. Nie wyobrażam sobie, że nie byłoby mnie przy narodzinach - dodał.

Na szczęście, mimo kilku przeciwności, poród przebiegł pomyślnie, a chłopiec urodził się zdrowy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Super Express, Fakt, Instagram

Następny artykuł