Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski nieźle odkuł się po bankructwie. Jego nowa willa rośnie w oczach
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.09.2023 15:13

Michał Wiśniewski nieźle odkuł się po bankructwie. Jego nowa willa rośnie w oczach

Michał Wiśniewski buduje nową willę, fot. KAPiF; instagram.com/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski buduje nowy dom, fot. KAPiF; instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski cztery lata temu ogłosił bankructwo. Dziś mało kto już pamięta o dawnych problemach finansowych artysty. Lider Ich Troje stawia właśnie nowy, wyjątkowo imponujący dom.

Michał Wiśniewski bankrutem

Michał Wiśniewski wpadł w kłopoty finansowe w 2018 r. Piosenkarz miał zaciągnąć w SKOK Wołomin 2,8 mln zł kredytu i jak informował “Fakt”, zdołał spłacić zaledwie 600 tys. zł.

Wkrótce sąd przychylił się do ogłoszenia bankructwa lidera Ich Troje, który zmagał się z ponad dwumilionowym zadłużeniem. Dziś problemy z przeszłości są już tylko gorzkim wspomnieniem. Gwiazdor znów wrócił na właściwe tory i właśnie buduje dom.

Michał Wiśniewski (1).png
Michał Wiśniewski cztery lata temu ogłosił bankructwo, fot. KAPiF
Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Michał Wiśniewski jest w żałobie Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Michał Wiśniewski buduje dom w programie "Jestem jaki jestem"

Proces wznoszenia nowego domu Michała Wiśniewskiego, jego fani mogą obserwować w programie piosenkarza dostępnym w serwisie YouTube – “Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje”.

Z informacji przekazanych przez “Super Express” wynika, że koszt budowy oraz wyposażenia nowego lokum wokalisty może wynieść ok. 5 mln zł. W rozmowie z Plotkiem gwiazdor przekonywał, że budynek powstaje bez wsparcia sponsorów.

Michał Wiśniewski (2).png
Michał Wiśniewski jest w trakcie budowy nowego domu, fot. KAPiF

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z budowy nowego domu

Na profilu Michała Wiśniewskiego na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym zobaczyć możemy wokalistę, dumnie rozglądającego się po placu budowy swojego nowego domu.

Fani wspierają artystę i z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków programu “Jestem jaki jestem 3”. Efektu końcowego z pewnością nie może doczekać się również sam wokalista, który zapewnił, że każdy z członków jego rodziny będzie miał w posiadłości swoją przestrzeń.

Michał Wiśniewski (3).png
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski (4).png
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF

Źródło: plotek.pl, fakt.pl, se.pl