Michał Wiśniewski pochwalił się dziećmi Żródło: Piotr Molecki/East News

Michał Wiśniewski pochwalił się tatuażami Xaviera i Fabienne, jest dumny z dzieci

10 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Michał Wiśniewski jest dumny ze swoich dzieci. Wokalista opublikował w sieci wspólne zdjęcie Xaviera i Fabienne. Okazało się, że rodzeństwo zdecydowało się na uroczy gest, robiąc sobie takie same tatuaże. Internauci nie wychodzą z zachwytu.

  • Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci
  • Xavier i Fabienne są owocami jego z związku z Mandaryną
  • Rodzeństwo jest ze sobą silnie związane
  • Nastolatkowie zdecydowali się na takie same tatuaże

Michał Wiśniewski doczekał się pięciorga dzieci – Xaviera i Fabienne ze związku z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, Etiennette i Vivienne, których matką jest Ania Świątczak oraz Falco Amadeusa, który jest owocem miłości piosenkarza i jego obecnej żony, Poli Wiśniewskiej.

Lider zespołu „Ich Troje” ma doskonały kontakt z każdą ze swoich pociech, czym chętnie chwali się na swoich profilach w social mediach. Piątkowy post wokalista poświęcił najstarszym dzieciom – Fabienne i Xavierovi. Nastolatkowie sprawili, że ich tata wprost pęka z dumy. Spójrzcie tylko na te tatuaże.

Dzieci Michała Wiśniewskiego zrobiły sobie identyczne tatuaże

Xaviera i Fabienne dzieli zaledwie rok różnicy. Chłopak urodził się w 2002 roku, natomiast jego siostra przyszła na świat w 2003 roku. Obie pociechy Michała Wiśniewskiego i Mandaryny łączy niezwykle silna braterska więź. Lider grupy „Ich Troje” pochwalił się ich najnowszym pomysłem na Instagramie.

- To nie jest ich pierwszy tatuaż. Ale jak trzeba się szanować, żeby zdecydować się na taki sam motyw? Symbol, że zawsze mogą na siebie liczyć. Jestem z Was dumny! Chyba nam się udało Marta– napisał Wiśniewski.

Ewa Kasprzyk wspomina pracę na planie Ewa Kasprzyk wspomina pracę na planie "Kogla-mogla"Czytaj dalej

Zachwyt piosenkarza bardzo szybko udzielił się jego obserwatorom, których wyraźnie wzruszyło wspólne zdjęcie Xaviera i Fabienne. Zdecydowana większość komentujących zapewniała Michała Wiśniewskiego, że tak ogromna więź między rodzeństwem jest wyjątkowa. Na emocjonalny komentarz pozwoliła sobie także Mandaryna.

- Udało się najlepiej jak tylko można! FX nasze skrzydła– napisała mama nastolatków.

Historia związku Marty i Michała Wiśniewskich

To był zdecydowanie jeden z najgłośniejszych związków polskiego show-biznesu. Miłość Mandaryny i Michała Wiśniewskiego przypadła na okres, kiedy zespół „Ich Troje” był u szczytu swojej popularności. Marta była wówczas tancerką grupy.

Marta i Michał Wiśniewscy pobrali się w 2002 roku. Rodzicami zostali jeszcze w tym samym roku. Niedługo po ślubie na świat przyszedł ich syn Xavier, natomiast rok później tancerka urodziła dziewczynkę, Fabienne. W grudniu 2003 roku młodzi rodzice zdecydowali się na ślub kościelny – ceremonia odbyła się w lodowej kaplicy w szwedzkiej Kirunie.

Mimo ogromnej miłości, którą darzyli się Michał i Marta Wiśniewscy, ich małżeństwo nie trwało długo. W 2006 roku muzyk złożył pozew o rozwód. Choć zapewniał, że wciąż kocha żonę, nie widział ratunku dla ich związku. Jeszcze w tym samym roku zaczął spotykać się z Anią Świątczak, ówczesną wokalistką formacji „Ich Troje”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Viva

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł