Swiatgwiazd.pl
Michał Wójcik

TRICOLORS/East News

Michał Wójcik rok temu prosił fanów o pieniądze. Teraz będzie mieszkał w luksusowym apartamencie?

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Rok temu znany z kabaretu Ani Mru-Mru Michał Wójcik zwrócił się do rodaków z pilną prośbą o wsparcie finansowe w trudnej życiowej sytuacji. W obliczu nowych informacji, jakie napływają do mediów, fani zastanawiają się, czy zła

  • Rok temu Michał Wójcik prosił o wsparcie dla chorej partnerki

  • Niedawno w mediach pojawiły się informacje sugerujące, że kabareciarz nabył luksusowy apartament

  • Sprawę skomentował jeden z przedstawicieli spółki

Michał Wójcik zaskarbił sobie przychylność tysięcy odbiorców przede wszystkim dzięki licznym występom kabaretowym. Największą popularność przyniosła mu niewątpliwie działalność w ramach formacji Ani Mru-Mru, którą współtworzy od 2001 roku. Choć Michał Wójcik pokazuje się na scenie z szerokim uśmiechem, w jego życiu prywatnym niedawno rozegrał się prawdziwy osobisty dramat.

Michał Wójcik prosił rodaków o pomoc. Zbierał fundusze na leczenie dla bliskiej osoby

Fani dowiedzieli się o trudnościach w życiu osobistym Michała Wójcika w wakacje 2020 roku. Znany kabareciarz ogłosił wówczas, że jego partnerka, Jani, zmaga się z poważną chorobą onkologiczną.

Artysta opublikował w sieci klip, w którym wyjaśnił rodakom zaistniałą sytuację. Michał Wójcik oraz inni bliscy Jani zbierali środki potrzebne do podjęcia leczenia w klinice. Apel pojawił się również na stronie internetowej zbiórki w serwisie Pomagam.pl.

- Moja Jani zachorowała. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę - mówił do kamery Michał Wójcik.

Potrzebna do rozpoczęcia leczenia kwota wynosiła 150 tys. złotych. Prośba Michała Wójcika odbiła się po sieci szerokim echem, bo w zaledwie trzy dni udało się skompletować całość niezbędnych do opłacenia pobytu w klinice środków. Warto dodać, że Jani jest matką czwartego dziecka kabareciarza. Michał Wójcik później oficjalnie podziękował internautom za okazaną hojność oraz słowa wsparcia w kolejnym opublikowanym w sieci filmiku.

Kabareciarz przeprowadzi się do luksusowego apartamentu? Głos zabiera pracownik spółki

Ostatnio medialne poruszenie wywołał wpis w social mediach, który sugeruje, że Michał Wójcik nabył kosztowny nadmorski apartament, co oznaczałoby zakończenie finansowych tarapatów artysty. Post pojawił się na profilu firmy zarządzającej nieruchomościami. Odbiorcy mogli zobaczyć dołączone do notki zdjęcie przedstawicieli spółki w towarzystwie kabareciarza.

Treść wpisu pozwalała przypuszczać, że jednym ze szczęśliwych nabywców luksusowego apartamentu w Międzyzdrojach stał się właśnie Michał Wójcik. Budynek znajduje się blisko plaży (50m), ma również liczne udogodnienia takie jak taras widokowy czy recepcję. Chętni na zakup nieruchomości nabywcy muszą przygotować się na koszt rzędu ok. 14 tys. złotych za metr kwadratowy.

- Mamy (...) najlepszych Klientów. Cieszymy się, że Michał Wójcik zainteresował się najpiękniejszym apartamentowcem nad polskim morzem - napisano na Facebooku.

Obecnie wspomniany post został usunięty z serwisu. Do zaistniałej sytuacji odniósł się jednak przedstawiciel spółki, Michał Wąsik. W rozmowie z serwisem Plejada wyjaśnił, że rolą kabareciarza Michała Wójcika była jedynie promocja inwestycji. Michał Wąsik zaznaczył, że artysta nie nabył wspomnianego apartamentu, przy okazji dodając, że na podobną współpracę ze spółką niegdyś zgodziło się dwóch polskich piłkarzy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: WP, Radio Zet, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >