Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miłość Małgorzaty Foremniak kwitnie. Znajomi zdradzili szczegóły
Kamila Krótka
Kamila Krótka 03.02.2022 01:00

Miłość Małgorzaty Foremniak kwitnie. Znajomi zdradzili szczegóły

pjimage - 2022-02-03T220527.032
TRICOLORS/East News

Sieć już dawno obiegła wiadomość o nowym związku Małgorzaty Foremniak. Jak wiadomo, jej partnerem jest Piotr Jodłowski - reżyser. Mimo że zakochani starają się nie unikać rozgłosu, ich znajomi wypowiedzieli się na temat planów pary na przyszłość.

Jeszcze jakiś czas temu nie było wiadomo, kim jest nowy ukochany Małgorzaty Foremniak. Teraz, gdy na jaw wyszło jego nazwisko, okazuje się, że para ma poważne plany.

Nowy związek Małgorzaty Foremniak

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość o nowej miłości Małgorzaty Foremniak. Jej partnerem jest reżyser, Piotr Jodłowski. Aktorka poznała go już lata temu i - jak podaje tygodnik "Świat i ludzie" - miało między nimi zaiskrzeć.

Jodłowski wyprodukował musical "Chopin musi umrzeć", w którym to właśnie Foremniak zagrała jedną z głównych ról. Wtedy jednak ich znajomość miała zakończyć się na współpracy. Dopiero teraz przerodziła się ona w związek.

Małgorzata Foremniak i Piotr Jodłowski spotykają się już od ponad roku. Wspólnie pojawili się m.in. na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter" czy na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Partner Foremniak przeprowadzi się do aktorki?

Jak podaje Super Express, partner Małgorzaty Foremniak na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Natomiast aktorka posiada zarówno apartament w Warszawie, jak i dom w Starejwsi, która jest polożona 100 kilometrów od stolicy.

Według tygodnika "Świat i ludzie" partner aktorki rozważa przeniesienie się do domu Foremniak. Sama nie chce nic mówić na ten temat. Radosną informację przekazała znajoma gwiazdy:

- Małgosia uwielbia to miejsce, jest świetną gospodynią, ale przydałby się też gospodarz i towarzysz wiejskiej sielanki. Na dodatek to tylko dwie godziny drogi od Warszawy. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].