Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Moja niunia ma dziś urodziny". Roznegliżowany Michał Szpak świętuje z przystojniakiem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 19.02.2024 14:52

"Moja niunia ma dziś urodziny". Roznegliżowany Michał Szpak świętuje z przystojniakiem

Michał Szpak
Michał Szpak, fot. KAPiF/Instagram

Michał Szpak należy do grona kontrowersyjnych celebrytów. Wszystko przez jego nietuzinkowy wygląd i styl bycia. Ostatnio wypowiadał się na temat swojej orientacji. Teraz zaskoczył fanów i podzielił się zdjęciem, gdzie pozuje bez koszulki z przystojnym mężczyzną!

Michał Szpak o zmianie płci

W jednym z najnowszych wywiadów udzielonych Żurnaliście Michał Szpak wyznał, że czasami rozważa korektę płci. To kwestia, która nie daje mu spokoju i powraca jak bumerang, zadając mu wiele trudnych pytań.

Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: “Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny” – wyjawił.
 

Magazyn "Replika", poświęcony tematyce mniejszości seksualnych, opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Michała Szpaka wraz z cytatem dotyczącym jego rozważań nad korektą płci. Administratorzy tej strony, będącej głosem społeczności LGBTQ+ w Polsce, wyrazili niezadowolenie z treści, która została przedstawiona w popularnym podcaście.

Wypowiedź ta zrobiła na nas duże, negatywne wrażenie, bo wiemy, że tranzycja to dla wielu osób transpłciowych sprawa najpoważniejsza na świecie, czasem wręcz sprawa życia i śmierci. 

Michał Szpak już od jakiegoś czasu mówił, jakiej jest orientacji. Co celebryta myśli o miłości?

Kłótnia Szpaka i Badacha na scenie: „Zostawiam was w nieprofesjonalnych rękach”. Nieprzyjemne sceny na oczach widzów Michał Szpak przebrany za Jezusa Chrystusa składa życzenia. Rodzina też wcieliła się w święte postaci

Michał Szpak o orientacji i miłości

Życie prywatne Michała Szpaka może być bardzo interesujące, ale zdecydowanie bardziej przez niego skrywane. Chociaż artysta stara się zachować prywatność, zdarza mu się czasem otwierać w mediach. W roku 2022 ujawnił, że identyfikuje się jako panseksualny, co oznacza otwarcie się na różnorodność w miłości fizycznej, niezależnie od płci, wieku czy orientacji seksualnej, zarówno w relacjach z innymi, jak i z samym sobą.

Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie. Ja zakochuję się w człowieku - wyznał piosenkarz.

Od samego początku swojej kariery Michał Szpak wspiera społeczność LGBTQ+. To zaangażowanie kosztowało go nawet posadę jurora w programie "The Voice of Poland", mimo że był jednym z najpopularniejszych sędziów w historii tego show. Szpak aktywnie uczestniczy w debatach dotyczących małżeństw homoseksualnych, adopcji przez pary tej samej płci oraz innych tematów, które mogą wywoływać kontrowersje społeczne.

Miłość nie ma płci. Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tak naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą.

Ostatnio jednak wokalista bardzo zaskoczył swoich fanów opublikowaniem zdjęcia z bardzo przystojnym mężczyzną. Wielu zastanawia się, co ich łączy!

Michał Szpak pokazał się z przystojniakiem

Michał Szpak na swoim profilu na Instagramie podzielił się z fanami, bardzo wymownymi relacjami. Na jednej z nich jest kompletnie bez ubrań i pozuje obok mężczyzny. Szpak oznaczył go, więc stąd możemy się dowiedzieć, że ma na imię Dawid. Z opisu wynika, że mężczyzna świętuje dziś urodziny. 

Moja niunia ma dzisiaj urodziny, @dawidplaczek to już tyle lat i tyle owoców zakazanych – podpisał Michał Szpak.

Nie wiadomo, jaka jest relacja między mężczyznami, jednak opublikowane przez Szpaka zdjęcia są bardzo znaczące. Na innym ujęciu Michał siedzi obok Dawida, który tym razem jest bez koszulki. Obaj składają meble, a mężczyzna obok Michała uważnie czyta instrukcję.

Oby jeszcze więcej przed nami – napisał Szpak.

Poniżej zdjęcia.

Michał Szpak, fot. Instagram
Michał Szpak, fot. Instagram
Michał Szpak, fot. Instagram
Michał Szpak, fot. Instagram