Swiatgwiazd.pl
Monika Olejnik

Piotr Molecki/East News

Monika Olejnik przerwała gościowi „Kropki nad i”. Jedno zdanie wyprowadziło ją z równowagi

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

W najnowszym wydaniu "Kropki nad i" Monice Olejnik puściły nerwy. Prowadzącej nie spodobały się słowa sekretarza stanu w KPRM, Michała Wójcika. „Dlaczego pan tak stygmatyzuje?” – zapytała oburzona. Wszystko stało się na antenie.

  • Monika Olejnik od ponad dwóch dekad prowadzi program „Kropka nad i”

  • W środowym odcinku w studiu TVN24 gościł m.in. Michał Wójcik

  • Jedna z wypowiedzi sekretarza stanu w KPRM rozzłościła prowadzącą

Monika Olejnik to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych dziennikarek w Polsce, która dała się poznać między innymi za sprawą ciętego języka. Dziennikarka otwarcie przyznaje, kiedy z czymś się nie zgadza. Dokładnie tak było podczas środowego wydania „Kropki nad i”.

Justyna Żyła

Justyna Żyła zdecydowała się na kolejny zabieg medycyny estetycznej. Pokazała zdjęcia z gabinetu

CZYTAJ DALEJ

Michał Wójcik gościem Moniki Olejnik

„Kropka nad i” gości na antenie TVN24 od wielu lat. Jego najbardziej rozpoznawalnym symbolem jest oczywiście prowadząca – Monika Olejnik często nie przebiera w słowach, czym zyskała miano dociekliwej dziennikarki. Gospodyni programu ma jednak swoje granice, a te zostały ostatnio przekroczone przez Michała Wójcika.

Sekretarz stanu w KPRM został zaproszony do studia „Kropki nad i”, by podzielić się swoją opinią na temat TSUE, a dokładnie wezwania do natychmiastowego zawieszenia Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Za wydanie takowego postanowienia odpowiada sędzia Rosario Silva de Lapuerta. Jak skomentował to Michał Wójcik?

Słowa Michała Wójcika rozwścieczyły Monikę Olejnik

Sekretarz stanu w KPRM wyjaśnił, że postanowienie ws. zawieszenia Izby Dyscyplinarnej SN zostało wydane zaledwie kilkadziesiąt minut przed wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Taka sytuacja jest dla niego czymś zupełnie nieprawdopodobnym. Jak zaznaczył polityk, w jego opinii jest to „prawny atak na Polskę”.

- Jakaś pani w TSUE, która już jest nam znana, bo wydała postanowienie w sprawie Turowa – powiedział o sędzi, czym rozzłościł Monikę Olejnik.

Dziennikarka nie umiała uwierzyć w nieco ironiczne słowa swojego rozmówcy. Szybko zapytała go, dlaczego użył określenia „jakaś pani”. Nie da się ukryć, że to właśnie ono ewidentnie wyprowadziło ją z równowagi.

Dlaczego pan tak stygmatyzuje? Nie wiem, czy ze względu na płeć? Co to znaczy „jakaś pani”? - grzmiała Olejnik.

Oczywiście polityk miał w rękawie argument, który bardzo szybko wytoczył w stronę oburzonej Olejnik. Mówił między innymi o tym, że nie zgadza się z decyzją zamknięcia kopalni w Turowie. Nawet gdy zadeklarował, że wiceszefową Komisji Europejskiej chętnie „zaprosiłby na kotleta schabowego”, nie przekonał Moniki Olejnik.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >