Swiatgwiazd.pl > Plotki > Monika Olejnik opowiedziała o macierzyństwie. Wzruszające wyznanie
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:29

Monika Olejnik opowiedziała o macierzyństwie. Wzruszające wyznanie

EN 01416912 0275
TRICOLORS/East News

Monice Olejnik rzadko zdarza się zdradzać szczegóły swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek i w wywiadzie dla magazynu Zwierciadło ujawniła, dlaczego nie ma więcej dzieci, mimo że bardzo by chciała.

Monika Olejnik ujawniła fakt, o którym widzowie TVN nawet nie pomyśleli. Przykre, co skrywa serce dziennikarki.

Macierzyństwo i kariera Moniki Olejnik

Słowa Moniki Olejnik z pewnością zostaną zrozumiane przez wiele kobiet, które mierzą lub mierzyły się z tym samym problemem. Niestety, macierzyństwo wymaga od matek ogromnego poświęcenia, na jakie często kobiet po prostu nie stać.

Monika Olejnik od lat pracuje w mediach - najpierw w radiu, potem w telewizji. Taka praca wymaga od niej pełnego zaangażowania. Często cierpi na tym rodzina, na którą zaczyna brakować czasu.

Podczas robienie kariery Monika Olejnik urodziła syna, Jerzego. To owoc jej związku z Grzegorzem Wasowskim, który również jest dziennikarzem. Jak zatem radziła sobie z macierzyństwem?

Poruszające wyznanie

W rozmowie z magazynem Zwierciadło Monika Olejnik zdradziła, jak łączyła te dwie funkcje - dziennikarki i mamy:

- Syn chodził do przedszkola, a ja byłam fruwającą reporterką. Czasami spędzał ze mną chwile w redakcji. Mogłam też liczyć na pomoc rodziny. Zajmowali się nim na zmianę wszyscy – ja, jego tata Grzegorz Wasowski, jedna i druga babcia. Uwielbiałam mojego syna, kiedy był małym, uroczym i niesamowicie bystrym dzieckiem. Dorósł, a ja nadal go uwielbiam - powiedziała dziennikarka.

To jednak nie wszystko. Dziennikarka odniosła się także do tego, czego żałuje. W tym przypadku chodzi o... liczbę dzieci. Jak się okazuje, dziennikarka chciałaby mieć więcej pociech:

- Żałuję, że tak wpadłam w tę pracę i nie mam więcej dzieci - wyznała, a jej słowa wyciskają łzy z oczu. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]