Swiatgwiazd.pl
M Richardson EN

TRICOLORS/East News

Monika Richardson z synem na zdjęciu sprzed lat. „Co się stało z czasem?”

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Monika Richardson to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Prezenterka ma na koncie współprace z największymi stacjami i prowadzenie najbardziej prestiżowych gal. Telewidzowie pokochali ją za wspaniały uśmiech i rzetelne umiejętności. Ostatnio kobieta zachwyciła swoich fanów zdjęciem z przeszłości.

  • Monika Richardson był zamężna już trzy razy

  • Kobieta szykuje się do rozprawy rozwodowej ze Zbigniewem Zamachowskim

  • Opublikowała na Instagramie zdjęcie z małym synkiem

W życiu Moniki Richardson, zwłaszcza ostatnio, bardzo dużo się dzieje. Jednak kobieta wiele razy pokazywała, że twardo stąpa po ziemi i ze wszystkim daje sobie radę. Chwili wytchnienia, jak widać, szuka wśród pamiątkowych fotografii z dziećmi.

Monika Richardson — życie prywatne

Monika Richardson powiedziała "tak" już trzy razy. Pierwszym wybrankiem (z którym stanęła przed ołtarzem w 1995 roku) był amerykański dziennikarz, Will Richardson. Następnie, krótko po rozwodzie w 2000 roku, związała się ze szkockim pilotem, Jamiem Malcolmem, któremu w 2001 roku urodziła syna - Tomasza, a trzy lata później córkę Zofię. Małżeństwo jednak nie wytrzymało próby czasu.

Tym razem Monika postanowiła zejść na (polską) ziemię i w 2014 roku wyjść za aktora, Zbigniewa Zamachowskiego. Wydawałoby się, że tworzą parę idealną, aż do ich głośnego rozstania. Mówi się, że Monika "wyprowadziła" męża z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu, wystawiając jego rzeczy na zewnątrz. Aktualnie para czeka na rozprawę rozwodową.

TVN EN

Awaryjne lądowanie samolotu na Śląsku. Filip Chajzer był na pokładzie

CZYTAJ DALEJ

Monika Richardson — relacja z dziećmi

Chociaż relacje z małżonkami Moniki wydają się niespecjalnie trwałe, wyjątkową więź dzieli ze swoimi dziećmi. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Monika, jak każda matka, bardzo przejmuje się maturą swojego syna, Tomasza. Chłopakowi powinęła się noga na egzaminie z matematyki, ale mimo to jego mama jest niezwykle wspierająca i motywuje go do spełniania marzeń.

Poza rozwodem i maturami syna Monika miała ostatnio dużo na głowie. Mogliśmy oglądać na jej Instagramie relacje z rodzinnych wakacji, podczas których dzieliła się fotkami z nowym ukochanym. Dziennikarka zdążyła już pokazać się na ściance, chociaż prawnie jest jeszcze małżonką Zamachowskiego.

Monika lubi pokazywać swoje życie zawodowe i rodzinne na Instagramie. Wrzuca mnóstwo zdjęć z eventów, które prowadzi, selfie z przyjaciółmi czy rodzinnych kadrów. Musi dbać o to, by ponad 34 tysiące obserwatorów miało co oglądać. Ostatnio fanów poruszyła fotka z przeszłości, którą opublikowała Richardson.

Na zdjęciu sprzed kilkunastu lat widzimy Richardson z malutkim synem, Tomaszem, który, jak to określiła sama Monika, "dzisiaj nosi wąsy i brodę". W dalszej części wpisu dumna mama dodała:

- Tymczasem moja Zośka zaczyna właśnie dwutygodniowy kurs w jednej z najlepszych szkół aktorskich w Londynie. Będzie recytować Szekspira i zastanawiać się kim chce zostać w życiu.

Na koniec prezenterka zakończyła swój wywód iście filozoficznym pytaniem: "co się stało z czasem?", na co odpowiedzi zaczęli szukać niezawodni obserwatorzy:

- pięknie, owocnie wypełniony czas, cudne dzieci xx

- Tak … wierzyć się nie chce …

- Tak czas Pani Moniko szybko ucieka.

- Czas płynie tak szybko, dlatego trzeba żyć intensywnie tu i teraz, ani się Pani obejrzy jak zostanie babcia


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Mateusz Wolny

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >