Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na zewnątrz idealna para, a w domu awanturnicy? U Kate i Williama ma dochodzić do dantejskich scen
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.03.2023 14:36

Na zewnątrz idealna para, a w domu awanturnicy? U Kate i Williama ma dochodzić do dantejskich scen

Kate i William
Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William nie mają ostatnio łatwego życia. Najpierw zarzuty ze strony brata monarchy, który w swojej książce opisał go jako niemałego awanturnika, a chwilę później plotki o rzekomej kochance. Ekspert od rodziny królewskiej donosi, że w domu władcy Cambridge dochodzi do poważnych kłótni.

Para książęca dała się poznać poddanym jako wyjątkowo stonowana, o stoickim usposobieniu. Wiele wskazuje jednak na to, że to wszystko to tylko pozory, a w czterech ścianach dochodzić ma do ostrych awantur. 

Księżna Kate i książę William na świeczniku

Księżna Kate i książę William to dla wielu Brytyjczyków para idealna. Zawsze ubrani stylowo i z wyczuciem, z uśmiechami na twarzach. Podczas różnego rodzaju uroczystości, chętnie podchodzą do barierek, za którymi czekają poddani, by ich zobaczyć, a przy odrobinie szczęścia nawet powitać. 

Wiele wskazuje jednak na to, że za zamkniętymi drzwiami wcale nie jest tak kolorowo. Media obiegły informacje o rzekomych kłótniach, do których dochodzi w Adelaide Cottage, gdzie mieszkają monarchowie. 

Głos w sprawie zabrał znany specjalista od rodziny królewskiej Tom Quinn, autor książki “Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family”, cieszącej się niemałą popularnością na Wyspach. 

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny

Awantura za zamkniętymi drzwiami?

W rozmowie z Fox News Digital, Tom Quinn wskazał, że awantury w domu Kate i Williama mają miejsce już od dłuższego czasu. Są nawet momenty, w których w ruch idzie cała zastawa. 

- Między nimi dochodzi do okropnych awantur, w czasie których rzucają w siebie przedmiotami. Talerze nie raz poszły w ruch. Kate jest na pozór bardzo spokojną osobą, podobnie jak William, nie jest to jednak do końca prawda - twierdzi autor książek o rodzinie królewskiej. 

Jak dodaje, zazwyczaj to właśnie żona królewskiego syna dąży do załagodzenia konfliktu. Co ciekawe, nawet służba potrafi już dostrzec, kiedy między parą dochodzi do spięć. William nie potrafi ponoć tego długo ukrywać. 

O co kłócą się Kate i William?

Przyczyny awantur, do których dochodzić ma w domu księżnej Kate i księcia Williama, specjalista doszukuje się w wyjątkowo stresującym sposobie życia, w otoczeniu mediów. Warto zwrócić uwagę, że w ostatnim czasie mogło ono jeszcze bardziej dawać w kość. 

Wszystko ze względu na rewelacje, jakie w swojej książce zawarł książę Harry. Brat księcia Cambridge nie tylko wyznał, że starszy syn Karola III ma wybuchowy charakter, ale że również wdał się z nim w bójkę. 

Dobrego nastroju księżnej Kate z pewnością nie poprawiają plotki, jakie w ostatnim czasie przetoczyły się przez media, dotyczące rzekomej kochanki jej męża. Brukowce donosiły, że monarcha miał się nawet spotkać ze wspomnianą kobietą podczas walentynek. 

kate william 1.jpg
Rex Features/East News
kate i william 2.jpg
SplashNews.com/East News
kate i william 3.jpg
Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: Fox News Digital