Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Najmłodszy syn Michaela Jacksona ma już 22 lata! Wyciekły nowe zdjęcia tajemniczego Blanketa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 25.02.2024 15:15

Najmłodszy syn Michaela Jacksona ma już 22 lata! Wyciekły nowe zdjęcia tajemniczego Blanketa

Michael Jackson
Michael, Blanket Jackson, fot. Ken Goff/Akpa, screen YouTube

Blanket Jackson to najmłodszy syn “króla popu" Michaela Jacksona. W 2002 roku, gdy sławny ojciec, trzymał go na rękach i wystawił za okno jednego z hoteli w Berlinie, świat, aż zamarł. Dziś ma on już 22-lata i unika mediów. W mediach społecznościowych pojawiła się jego fotografia. Ale się zmienił!

Michael Jackson "król popu"

Michael Jackson to postać, która przeszła do historii. Gwiazdor był nie tylko jednym z najbardziej utalentowanych na świecie artystów, ale też stał się ikoną popkultury. 

Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał jako 6-latek. Wraz z braćmi tworzyli zespół “The Jackson 5” a menadżerem grupy był ich ojciec. Solowa kariera Jacksona ruszyła w 1979 roku. Największą popularność zdobył w latach 80. i 90. XX wieku. 

Muzyk stał się najbardziej nagradzanym artystą na świecie, gdy otrzymał 14. Grammy. Jego utwory do dziś są uwielbiane przez fanów z całego świata

Michael Jackson żyje? Wideo, na którym robi zakupy pojawiło się w sieci. To naprawdę on? Anna Walter zabierze synka na pogrzeb Tomasza Komendy? Niepokojące doniesienia o chłopcu

Dzieci Michaela Jacksona

Jackson doczekał się trojga dzieci, które wychowywał w pojedynkę: Prince'a, Paris i Prince'a Michaela II, inaczej Blanketa. Pociechy gwiazdora od najmłodszych lat zmagały się z życiem na świeczniku z powodu ogromnej popularności ich ojca. By, chronić ich prywatność wokalista w przestrzeni publicznej zakładał im na twarze przeróżne maski.

Pricnce, Paris i Blanket rzadko opuszczali więc posiadłość, nie chodzili do szkoły, uczyli się w domu i nie mieli kontaktu z innymi dziećmi.  Michael Jackson poświęcał im wiele uwagi i czasu. Gdy rodzina opuszczała Stany Zjednoczone “król popu” dawał więcej swobody dzieciom, zabierał je do teatrów i muzeów. 

Muzyk zmarł 25 czerwca 2009 roku, osierocił wtedy 12-letniego Prince'a, 11-letnią Paris i 7-letniego Blanketa. 

Jak wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona?

Blanket Jackson w dorosłym życiu unika rozgłosu. Nie chce być obecny w mediach, dlatego nie pojawia się na imprezach. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawiła się jego nowa fotografia. Aktualny wygląd najmłodszego syna Michaela Jacksona wzbudził zainteresowanie internautów.

Zdjęcie dodał raper Omer Bhatti, który przed laty współpracował z tatą Blanketa. Mężczyzna jest z prawej strony, ubrany w czarny zestaw i prezentuje dość poważną minę.

Syn “króla popu” na dzień dzisiejszy przedstawia się, jako Bigi Jackson.

Zobacz też: Joanna Krupa gotuje z córeczką. My przyglądamy się jej kuchni. A co to tam w tle?
Zobacz też: Była za kulisami wielkich zmian w TVP. Jak naprawdę przebiegały zwolnienia?
 

Najmłodszy syn Michaela Jacksona ma już 22 lata! Wyciekły nowe zdjęcia tajemniczego Blanketa, fot, Instagram
Najmłodszy syn Michaela Jacksona ma już 22 lata! Wyciekły nowe zdjęcia tajemniczego Blanketa, fot, Instagram
Michael Jackson, fot. Instagram
Michale Jackson, fot, Instagram
Michael Jackson, fot. Instagram
Michale Jackson, fot, Instagram
Michael Jackson, fot. Instagram
Michale Jackson, fot, Instagram