Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 60-letni Muniek Staszczyk przekazał przełomowe wieści! Już wkrótce powiększy się jego rodzina. Dziecko w drodze
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.02.2024 13:00

60-letni Muniek Staszczyk przekazał przełomowe wieści! Już wkrótce powiększy się jego rodzina. Dziecko w drodze

Muniek Staszczyk
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF/Instagram

Muniek Staszczyk to legenda polskiej muzyki. Był gościem niedzielnego wydania “Dzień Dobry TVN”. Opowiedział o tym, że już niedługo jego rodzina się powiększy. Wszyscy czekają na maleństwo.

Kariera Muńka Staszczyka

Muniek Staszczyk jest uznawany za jednego z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Polsce, nie tylko założył i był głównym twórcą tekstów dla zespołu T.Love, ale jest także obecny w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia swoje prywatne zdjęcia.

5 listopada ubiegłego roku świętował swoje 60. urodziny. Mimo upływu 40 lat od powstania zespołu grupa cieszy się ciągłą popularnością, co potwierdzają sprzedaże biletów na ich koncerty. T.Love nadal koncertuje zarówno w kraju, jak i za granicą, przyciągając licznych fanów polskiej muzyki. Ich utwory są znane i lubiane przez większość mieszkańców Polski.

Ze względu na swoje okrągłe urodziny Muniek Staszczyk zdecydował się opowiedzieć o jednym z najbardziej traumatycznych wydarzeń w swoim życiu.

Tata Muńka Staszczyka nie żyje. Przykra informacja trafiła do mediów Muniek Staszczyk prosi fanów o modlitwę. Chodzi o jego ojca

Tragiczne wydarzenia w życiu Muńka Staszczyka

Muniek Staszczyk niedawno udzielił serii wywiadów z okazji swoich 60. urodzin, w których poruszył temat swojego życia, szczególnie skoncentrowanego na ostatnich latach, które znacząco się zmieniły się po przebytym udarze. Podczas koncertu Boba Dylana w Londynie doświadczył tego dramatycznego zdarzenia, upadając w swoim pokoju hotelowym i pozostając niezauważonym przez 13 godzin, zanim został odnaleziony. Kiedy już udzielono mu pomocy, natychmiast przewieziony do szpitala w Londynie, a po powrocie do Polski kontynuował leczenie, będąc hospitalizowanym w warszawskim szpitalu.

To było doświadczenie graniczne. Bogu i lekarzom zawdzięczam to, że sobie tu teraz siedzimy i rozmawiamy. Zastanawiałem się, czy ciągnąć to jeszcze, czy może zakończyć na dobre granie – mówił w jednym z wywiadów.

Na szczęście dla swoich fanów, Muniek Staszczyk nie zdecydował się zakończyć swojej kariery muzycznej. Zamiast tego, zaczął bardziej troszczyć się o swoje zdrowie, skupiając się na zdrowych nawykach żywieniowych. Zdecydował się zrezygnować z alkoholu i kawy, co przyniosło pozytywne efekty dla jego samopoczucia i kondycji.

Teraz w jego życiu trwają szczęśliwe chwile. Muzyk potwierdził, że niedługo zostanie dziadkiem.

Muniek Staszczyk zostanie dziadkiem

Muniek Staszczyk wystąpił jako gość w niedzielnym wydaniu “Dzień Dobry TVN”. Potwierdził tam, że niedługo zostanie dziadkiem. W tamtym roku córka artysty wyszła za mąż, a Muniek w wywiadach wyznał, że jednym z jego największych życzeń jest zostać dziadkiem. Teraz, w rozmowie z czasopismem "Twoje Imperium", ujawnił, że jego marzenie się spełniło. Maria, córka Muńka Staszczyka, jest w ciąży i niedługo na świat przyjdzie pierwsze wnuczka artysty.

 Moja ukochana córcia urodzi dziewczynkę. Termin porodu wyznaczono na 25 marca i wszyscy jesteśmy tym bardzo podekscytowani - powiedział lider T.Love.

Partnerem córki wokalisty zespołu T.Love jest Włoch, Jacopo. Muniek Staszczyk podzielił się, jak otrzymał wiadomość o zbliżającej się nowej roli życiowej córki. Wyznał, że te nieoczekiwane wieści całkowicie go zaskoczyły.

 Siedzieliśmy przy niedzielnym obiedzie, kiedy Mania poinformowała mnie i żonę, że będzie mamą. I choć prędzej czy później się tego spodziewałem, wbiło mnie w krzesło i nieźle przytkało. Po chwili dotarło do mnie, że zostanę seniorem rodu i prawie popłakałem się ze szczęścia - wspominał wokalista.

Muniek Staszczyk pragnie aktywnie zaangażować się w wychowanie swojej wnuczki, zwłaszcza że w czasie, gdy jego własne dzieci były małe, często poświęcał czas na rozwijanie swojej kariery. Muniek Staszczyk ujawnił również, że planowane jest, aby dziewczynka nosiła imię Roma.

Muniek Staszczyk, fot. KAPiF
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF
Muniek Staszczyk, fot. KAPiF