Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Narzeczony Elżbiety Romanowskiej to tajemniczy mężczyzna. Perścionek zaręczynowy pokazała w sieci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.05.2023 11:40

Narzeczony Elżbiety Romanowskiej to tajemniczy mężczyzna. Perścionek zaręczynowy pokazała w sieci

Elżbieta Romanowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Elżbieta Romanowska jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd, która niechętnie opowiada fanom o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że nowa gospodyni programu “Nasz nowy dom” jest szczęśliwie zakochana i przygotowuje się do ślubu.

Aktorka znana z roli Joli w serialu “Ranczo” nie lubi chwalić się swoim szczęściem w sieci. Jakiś czas temu jednak zrobiła wyjątek od tej reguły i pokazała swój pierścionek zaręczynowy. 

Elżbieta Romanowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"

W sieci nie milkną echa ostatnich decyzji dyrektora programowego Polsatu Edwarda Miszczaka, który postanowił zakończyć wieloletnią współpracę z Katarzyną Dowbor i program “Nasz nowy dom” oddać pod skrzydła Elżbiety Romanowskiej.

Gwiazda skrywa wiele tajemnic i niechętnie opowiada o swojej prywatności w social mediach. Mimo to, jakiś czas temu pochwaliła się internautom swoim największym szczęściem - narzeczonym.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

Elżbieta Romanowska przygotowuje się do ślubu

Gwiazda serialu “Ranczo” unika opowiadania o swoim życiu prywatnym i bliskich. Mimo to pochodząca z Dolnego Śląska aktorka jakiś czas temu ujawniła, że jest szczęśliwie zakochana, a je wybrankiem jest mężczyzna niezwiązany z polskim show-biznesem.

Elżbieta Romanowska pochwaliła się nawet uroczą fotografią z ukochanym oraz otrzymanym od niego pierścionkiem zaręczynowym. Dalej jednak postanowiła zachować dla siebie większość szczegółów i nie ujawniła, kiedy możemy spodziewać się jej ślubu.

Elżbieta Romanowska zaręczyła się w Walentynki

Z dodanego przez gwiazdę postu na Instagrama można wywnioskować, że jej ukochany wybrał szczególną datę na zaręczyny. Postanowił on poprosić o rękę swoją wybrankę w Święto Zakochanych, czyli Walentynki, które przypadają 14 lutego.

Pod wspólną fotografią Elżbieta Romanowska pokusiła się o kilka czułych słów i rozważań na temat miłości, które natychmiast ujęły wszystkich jej fanów.

-Okazywać sobie miłość trzeba codziennie nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama denerwował mnie ten dzień do moment gdy zrozumiałam ze to święto miłości, miłości, która ma wiele twarzy! Ja Dziś wraz z moim Narzeczonym wzniesiemy toast za Was i za Miłość - napisała wówczas w social mediach aktorka.

Zobacz zdjęcie:

Elżbieta Romanowska 1.jpg
fot. Pawel Wodzynski/East News
Elżbieta Romanowska 2.jpg
fot. TRICOLORS/East News
Elżbieta Romanowska.jpg
fot. KAPIF