Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu. Przekazała, co się z nią dzieje. Konieczna pomoc lekarzy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.09.2023 13:21

Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu. Przekazała, co się z nią dzieje. Konieczna pomoc lekarzy

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu, foty. KAPiF

Natalia Kukulska poinformowała internautów o swoim stanie zdrowia. Piosenkarka w ostatnim czasie miała wiele problemów z samopoczuciem. Lata spędzone na scenie dały się we znaki. Teraz z pomocą specjalistów próbuje wrócić do dawnej formy.

Natalia Kukulska: kariera

Gwiazda już jako mała dziewczynka podbiła scenę muzyczną jako autorka piosenki "Puszek-okruszek". Wróżono jej świetlaną przyszłość w show-biznesie, tym bardziej że jest córką innej gwiazdy, Anny Jantar. Natalia Kukulska po sukcesie zrobiła sobie przerwę na edukację i życie prywatne.

Na scenę wróciła w latach 90. i została jedną z najpopularniejszych gwiazd. Obecnie coraz rzadziej występuje przed publicznością. Wszystko przez kłopoty zdrowotne.

Natalia Kukulska (12).jpg
Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu, foty. KAPiF
Natalia Kukulska (14).jpg
Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu, foty. KAPiF
Woźniak-Starak, Socha, Kukulska, Żebrowska.... Znane Polki rozruszały sieć. To niebywałe, co publikują! Brawo! Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Natalia Kukulska odwoływała koncerty

Piosenkarka swego czasu oddawała się całkowicie karierze, nie zważając na potrzeby organizmu. Intensywny tryb życia sprawił, że z czasem zaczęła odczuwać negatywne skutki kariery.

Zdarzało się, że z powodu złego samopoczucia odwoływała nagle koncerty. Dziś, gdy sporadycznie zjawia się przed publicznością, o zdrowiu opowiada w mediach społecznościowych. Najbliższe miesiące będą dla niej bardzo intensywne. Natalia Kukulska zdradziła prawdę o swoich kłopotach zdrowotnych.

Natalia Kukulska (13).jpg
Natalia Kukulska podupadła na zdrowiu, foty. KAPiF

Natalia Kukulska o swoim zdrowiu

Organizm zaczął coraz bardziej domagać się uwagi gwiazdy. W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie po jednym z zabiegów regeneracyjnych. Choć Natalia Kukulska ma sporo pracy nad sobą, ma nadzieję na dobry finał.

Dostało mi się ostatnio. Moje ciało, głowa, czyli cały organizm zacząć wystawiać białe flagi. Po kolei coś wysiadało - sygnalizując - Kukulsko - zwolnij… wrzesień i styczeń to miesiące, w których mobilizuję się do wszelakich badań i troski o siebie. Regeneracja ciała i skóry… i relaks są wtedy też tak potrzebne.

To kolejny niezbyt miły komunikat od rodziny Kukulskich. Zaledwie kilka dni temu pojawiły się informacje o pogrzebie babci Piotra, czyli przyrodniego brata wokalistki.