Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nel z "W pustyni i w puszczy" wyszła za mąż! Takiej sukni ślubnej dawno nie widzieliśmy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2024 14:59

Nel z "W pustyni i w puszczy" wyszła za mąż! Takiej sukni ślubnej dawno nie widzieliśmy

Karolina Sawka
fot. Instagram/Polsat

Karolina Sawka podbiła serca Polaków jako mała Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Dziś 32-latka zachwyciła wyjątkowym zdjęciem. Aktorka wzięła ślub! Urocza kreacja zachwyca. Kim jest wybranek dziecięcej gwiazdy?

Karolina Sawka wzięła ślub. Wszyscy kojarzą ją jako małą Nel

Aktorka zadebiutowała na wielkim ekranie w 2001 roku jako jedna z głównych postaci powieści "W pustyni i w puszczy". Wraz z Adamem Fidusiewiczem stworzyła niezapomniany duet, który zachwycał widzów. Choć miała jedynie 10 lat, pokazała ogromne umiejętności, które otworzyły jej drzwi do show-biznesu.

Po głośnym sukcesie zniknęła z ekranów, by wrócić dopiero jako dorosła aktorka. Karolina Sawka występowała w m.in.: serialach "Pierwsza miłość", "M jak miłość" czy "Papiery na szczęście". 

Sukcesów nie brakowało także w życiu osobistym. Już jakiś czas temu w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradzono, że szykuje się do ślubu. Ceremonia miała odbyć się pod koniec czerwca. Teraz wszystko jest już jasne. W mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie zakochanych.

Przed laty Karolina Sawka wcieliła się w postać Nel w filmie "W pustyni i w puszczy". Dziś jest już dorosłą kobietą Metamorfoza Karoliny Sawki znanej z roli Nel we "W pustyni i w puszczy"

Karolina Sawka wzięła ślub. Kreacja jak ze znów

32-letnia aktorka od kilku lat jest szczęśliwie zakochana. Para szykowała się już do ślubu, a szczegóły zdradził ich znajomy w rozmowie z tygodnikiem. Okazuje się, że najważniejsze w życiu "tak" powiedzieli sobie 22 czerwca. Wesele miało odbyć się w Starym Kinie.

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z wyjątkowego dnia. Widać na nim zakochanych w odświętnych kreacjach. Karolina Sawka postawiła na dziewczęcą suknię w stylu boho z długimi rękawami i delikatnymi perłami. Jej wybranek za to pojawił się w luźnym garniturze oraz białym podkoszulku.

Z twarzy Młodej Pary nie schodziły uśmiechy. Duet połączyło nie tylko głębokie uczucie, ale także wspólna pasja. Wybranek aktorki od dawna występuje przed kamerami.

Kim jest mąż Karoliny Sawki? Również pracuje przed kamerami

O związku aktorka nieśmiało mówiła internautom już od 2021 roku. Na niektórych zdjęciach z podróży mogliśmy wtedy zobaczyć u jej boku aktora, Mateusza Rzeźniczaka. Widzowie TVP mogą z pewnością kojarzyć go z ról w takich tytułach jak m.in.: "Wojenne dziewczyny", "Barwy szczęścia" czy "Komisarz Alex".

Para chętnie spędza wolny czas na wspólnych podróżach po Europie. Wspólne pasje i zrozumienie dla aktorskiego zawodu z pewnością pogłębiły ich więź. Teraz Karolina Sawka może planować kolejną wyprawę już z mężem.

Czy jest szansa, że zobaczymy ich także wspólnie przed kamerami? Fani z pewnością ucieszyliby się z takiego połączenia.

Karolina Sawka, fot. Instagram
Nel z "W pustyni i w puszczy" wyszła za mąż, fot. Instagram
Karolina Sawka, fot. Instagram
Nel z "W pustyni i w puszczy" wyszła za mąż, fot. Instagram

Źródło: Twoje Imperium