Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie żyje znana aktorka i influencerka. Miała zaledwie 29 lat
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.04.2024 18:31

Nie żyje znana aktorka i influencerka. Miała zaledwie 29 lat

Nie żyje znana aktorka i influencerka. Miała zaledwie 29 lat
fot. canva.com

Sieć obiegła właśnie straszliwa wiadomość o śmierci popularnej gwiazdy internetu i aktorki. Eva Evans miała zaledwie 29 lat. O tragedii poinformowała jej siostra.

Nie żyje Eva Evans

Eva Evans, zaledwie 29-letnia gwiazda, nie żyje. Znana z serialu "Club Rat" na Amazon Prime, była także aktywną twórczynią na platformach społecznościowych, w tym na TikToku. Informację o jej śmierci przekazała jej siostra, Lila Joy, która podzieliła się swoim smutkiem słowami:    

Wczoraj moja rodzina otrzymała wiadomość, że zmarła nasza słodka, cudowna, kreatywna, troskliwa i zabawna Eva, moja piękna siostra. [...]  Po 24 godzinach nadal znajduję się w ciągłym cyklu zaprzeczania i akceptowania tego faktu. Wiem, jak niewiarygodna i trudna będzie do przetworzenia ta wiadomość.

Eva Evans była szeroko rozpoznawalna w sieci. Dziewczyna na swoich mediach społecznościowych zgromadziła liczne i zarazem bardzo wierne grono fanów.

Mąż Elżbiety Witek nie żyje. Prawo i Sprawiedliwość przekazało smutne wieści Wielka żałoba w sieci. Nie żyje 97-letnia gwiazda Internetu. Kochały ją tysiące! "Była promyczkiem"

Kim była Eva Evans?

Eva Evans była najbardziej znana na TikToku, miała tam ponad 300 tys. obserwujących. Na swoim profilu dzieliła się swoim życiem w Nowym Jorku z perspektywy aspirującego filmowca. Zdobyła uznanie tworząc serial "Club Rat" na Prime Videos, gdzie również wystąpiła jako aktorka.

Miała też okazję współpracować z Miley Cyrus przy jednym z jej teledysków oraz pracować przy reklamie marki Dior. Przyczyna śmierci młodej celebrytki pozostaje na razie nieznana.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Evy Evans?

Siostra zmarłej nie ujawniła przyczyny jej śmierci, jedynie udostępniła datę pogrzebu. Fani pożegnają 29-letnią gwiazdę we wtorek, 23 kwietnia, na dolnym Manhattanie.

W najbliższy wtorek, 23 kwietnia, wieczorem na dolnym Manhattanie odbędzie się uroczyste pożegnane Evy. Szkoda, że ​​nie ma jej teraz obok mnie, ona znalazłaby lepsze słowa, by opisać to, co czuję.

Składamy głębokie kondolencje rodzinie i przyjaciołom Evy Evans.

Eva Evans nie żyje, fot. Instagram
Eva Evans nie żyje, fot. Instagram
Eva Evans nie żyje, fot. Instagram
Eva Evans nie żyje, fot. Instagram