Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe zdjęcia dawno niewidzianego Clinta Eastwooda wywołały poruszenie w sieci. Gwiazdor ma już 93 lata
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.04.2024 08:15

Nowe zdjęcia dawno niewidzianego Clinta Eastwooda wywołały poruszenie w sieci. Gwiazdor ma już 93 lata

Clint Eastwood
fot. Wikimedia.org/Page Six

Clint Eastwood od dekad jest szanowaną postacią w świecie Hollywood. Gwiazdor świetnie sobie radzi nie tylko przed kamerą, ale i po drugiej stronie. Niestety jego przejście na emeryturę niedługo stanie się faktem. Widziano go po raz pierwszy publicznie od dłuższego czasu. Jak wygląda 93-latek?

Clint Eastwood królem hollywoodzkich westernów

Karierę w branży filmowej rozpoczął już w latach 50. ubiegłego wieku. Pierwszą sławę przyniosły mu produkcje opowiadające o Dzikim Zachodzie, a wizerunek aktora w kowbojskim kapeluszu na dekady zapisał się w popkulturze. Najsłynniejszymi westernami z jego udziałem były m.in.: "Za garść dolarów" czy "Dobry, zły i brzydki".

Nieco później okazało się, że Clint Eastwood ma talent także do reżyserii. Na jego koncie pojawiły się cztery Oscary za "Bez przebaczenia" i "Za wszelką cenę" (w kategorii najlepsza reżyseria oraz najlepszy film). Wielokrotnie sam był nominowany jako najlepszy aktor pierwszoplanowy.

Prywatnie doczekał się ósemki dzieci z sześcioma różnymi kobietami. Jego ostatni związek z o 35 lat młodszą dziennikarką zakończył się narodzinami córki. Duet rozwiódł się w 2014 roku.

W ubiegłym roku fani zagranicznego gwiazdora przeżyli zaskakującą wiadomość. Clint Eastwood przygotowuje swój ostatni film przed emeryturą. Jak wygląda życie 93-letniego aktora?

Clint Eastwood
Clint Eastwood, 1961 rok, fot. Public Domain, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=19504465
Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI Clint Eastwood przechodzi na emeryturę? Zbliżający się film ma być ostatnim

Clint Eastwood kręci swój ostatni film

O przejściu gwiazdora na filmową emeryturę mówiono już w ubiegłym roku, gdy okazało się, że rozpoczyna pracę nad kolejną produkcją. Clint Eastwood jest jednym z weteranów Hollywood, którzy nadal działają za kamerami.

Jego ostatnim projektem ma być "Juror #2" z Nicholasem Houltem ("Wielka") i Toni Collette ("Dziedzictwo. Hereditary"). Fabuła ma zabrać widzów w środek procesu o morderstwo, kiedy to jeden z przysięgłych dowiaduje się, że sam doprowadził do śmierci ofiary. Staje przed dylematem czy manipulować pozostałą ławą, czy przyznać się dla idei sprawiedliwości. Początek zdjęć ruszył w czerwcu 2023 roku.

Wiele wskazuje na to, że produkcja będzie ostatnim dziełem w reżyserskiej karierze Clinta Eastwooda. Mężczyzna coraz rzadziej jest widywany publicznie, nie wspominając już o medialnych eventach. Na ściance po raz ostatni zaprezentował się w 2019 roku z okazji premiery swojego filmu "Richard Jewell". Jak obecnie wygląda gwiazdor Hollywood?

Jak aktualnie wygląda Clint Eastwood? Widziano go po raz pierwszy od dłuższego czasu

Choć gwiazdor unika obiektywów aparatu i głośnych eventów niedawno zrobił wyjątek dla znajomej, Jane Goodall. Clint Eastwood pojawił się na jej spotkaniu autorskim "Reasons for Hope". Uczestnik wydarzenia, Fred Greenstein, zamieścił zdjęcia duetu w mediach społecznościowych.

Poszedłem zobaczyć Jane Goodall przemawiającą w Carmel. W wieku 90 lat jest prawdziwą świętą. Mówiła o życiu z małpkami i swojej pasji, którą jest ochrona planety. Z Jane rozmawia tu bardzo rozczochrany Clint Eastwood - napisał.

Na pierwszy rzut oka widać, że gwiazdor dojrzał już do swojego wieku. Na jego głowie zawitała biała czupryna i broda, a na twarzy pojawiły się liczne zmarszczki. Mimo to Clint Eastwood wyglądał na pełnego energii. Ochoczo rozmawiał z bohaterką spotkania, która na co dzień działa na rzecz praw zwierząt i ochrony przyrody. Fani nie kryli radości, że pomimo nieobecności w mediach gwiazdor nadal korzysta z życia.

Clint Eastwood
Clint Eastwood, 1974 rok, fot. Beat Albrecht, CC BY-SA 4.0, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61274380
Clint Eastwood
Clint Eastwood, 2007 rok, fot. Siebbi from Germany, CC BY 2.0, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=88888545
Clint Eastwood
Clint Eastwood, 2009 rok, fot. Raffi Asdourian, CC BY 2.0, commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61273784

Źródło: Page Six