Swiatgwiazd.pl

Odcinki "Kiepskich" przesunięte na środek nocy. Znamy powód

26 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 4 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

"Świat według Kiepskich" to kultowy polski serial opowiadający o perypetiach tytułowej rodziny Kiepskich i ich znajomych ze starej wrocławskiej kamienicy. Teraz okazało się, że Polsat, na którego antenie emitowane są odcinki serii, drastycznie zmienił czas emisji produkcji. Jaki jest powód nagłej zmiany godziny emisji?

Fani są oburzeni nagłą zmianą godzin emisji ich ulubionego serialu. Od tej pory "Świat według Kiepskich" będzie nadawany w środku nocy. Dlaczego Polsat zdecydował się na tak gwałtowną zmianę?

Polsat zmienił godzinę emisji "Świata według Kiepskich"

"Świat według Kiepskich" to kultowy serial, który od wielu lat nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Pomimo śmierci Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego, wcielających się w dwóch głównych bohaterów serii, produkcja zdecydowała o kontynuacji programu. Teraz okazało się, że Polsat gwałtownie zmienił godziny emisji kultowego serialu, opowiadającego o losach rodziny Kiepskich. Dwa finałowe odcinki "Świata według Kiepskich" pojawią się na antenie stacji w późnych godzinach nocnych. Jaki jest powód decyzji Polsatu?

TVN logo

Wpłynęła skarga na TVN ws. materiału o Kamilu Durczoku

CZYTAJ DALEJ

Polsat wprowadza zmiany w "Świecie według Kiepskich"

Fani popularnego serialu zastanawiali się, co może być przyczyną nagłej zmiany godziny emisji "Świata według Kiepskich". Wiele osób twierdziło, że powodem emitowania dwóch finałowych odcinków serii w środku nocy, mogą być mocne wątki polityczne, jakie mają w nich miejsce.

W pierwszym z dwóch ostatnich epizodów serialu poruszono temat funduszy unijnych, a bohaterowie występują w maskach Władimira Putina, natomiast w następnym wydaniu "Świata według Kiepskich" występują liczne odniesienia do konstytucji. W drugim odcinku pada też charakterystyczny dla Jarosława Kaczyńskiego zwrot "zdradziecka morda", jakim polityk zwrócił się do jednego z przedstawicieli opozycji.

Okazało się jednak, że poruszane w serialu wątki nie mają nic wspólnego z decyzją Polsatu w sprawie zmiany godzin emisji produkcji. Oficjalnym powodem zachowania stacji jest, po prostu modyfikacja jest ramówki. Nieco inne zdanie ma na ten temat profesor Stanisław Jędrzejewski, czyli medioznawca z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

-Przesunięcie w głęboką noc dwóch odcinków kończących jubileuszowy, 30. sezon popularnego serialu nie ma nic wspólnego z przemyślaną, nową strategią programową stacji. Biorąc pod uwagę zawartość tych odcinków serialu, gdzie znajdują się niemal bezpośrednie nawiązania do polityki, a lepiej powiedzieć — polityków, to niestety przejaw autocenzury. Trochę żal, że stacja, świadomie przecież, chowa w ten sposób niewygodne politycznie dla siebie treści — powiedział medioznawca z Akademii Leona Koźmińskiego, profesor Stanisław Jędrzejewski

A według Was, która wersja jest prawdziwa?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia
2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy
3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: press.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Niepokojące wieści ws. Tomasza Karolaka. Gwiazdor dementuje plotki o wypadku

Czytaj więcej >

Plotki

Wyszło na jaw, ile Dagmara Kaźmierska ma lat. Zaskakujące?

Czytaj więcej >

Plotki

Tomaszewska zaliczyła faux-pas w "Pytaniu na śniadanie". "Zapomnijcie o tym"

Czytaj więcej >

Plotki

Koniec "M jak miłość" w 2021 roku. Znamy datę emisji ostatniego odcinka

Czytaj więcej >

Plotki

Marta Manowska spędza czas w górach. Nie jest sama

Czytaj więcej >

Plotki

Burza pod zdjęciem Radosława Majdana. Internauci bezlitośni

Czytaj więcej >