Odeta Moro Żródło: East News

Odeta Moro pokazała film z zapłakanym synem. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

24 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Odeta Moro chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na temat życia codziennego. Gwiazda nie stroni od pokazywania zdjęć, które zdradzają wiele szczegółów z jej prywatności. Tym razem pochwaliła się filmikiem, który niekoniecznie przypadł do gustu jej fanom.

  • Odeta Moro w ostatnim czasie pokazała na swoim Instagramie filmik, na którym próbuje uspokoić swojego trzyletniego synka, który zanosi się płaczem, ponieważ chce zostać na placu zabaw.
  • Na zamieszczonym nagraniu słychać, jak celebrytka próbuje przekonać syna, rozmawiając z nim. Jednak nie udaje jej się go uspokoić.
  • Filmik wywołał oburzenie internautów.

Odeta Moro w ostatnim czasie pokazała na swoim Instagramie filmik, na którym próbuje uspokoić swojego trzyletniego synka. Lew, bo tak ma na imię chłopiec, zanosi się płaczem, ponieważ chce zostać na placu zabaw. Odeta w żaden sposób nie może przekonać go, by zechciał wrócić do domu.

Odeta Moro pochwaliła się kontrowersyjnym nagraniem na Instagramie

Na zamieszczonym nagraniu słychać, jak celebrytka próbuje przekonać syna, rozmawiając z nim. Mimo to chłopiec upiera się przy swoim i coraz bardziej zanosi się płaczem. Chociaż Odeta powtarza mu, że tak nie wolno i powinni wracać już do domu, to najwidoczniej nie pomaga.

Pod filmikiem Odeta podzieliła się krótkim opisem, który miał służyć jako refleksja:

- Trochę o magicznym słowie NIE! Które chwilę później zamienia się w ZARAZ ale to zupełnie inna historia! Sprobowałyśmy zmierzyć się z tematem w naszym nowym podcasie Gadki u Sąsiadki z @joanna.bialobrzeska ![...]

Krystyna Czubówna szczerze o niskich zarobkach w TVP. Dopiero po latach wyjawiła powód odejściaKrystyna Czubówna szczerze o niskich zarobkach w TVP. Dopiero po latach wyjawiła powód odejściaCzytaj dalej

Niestety, jak się okazało, nagranie nie spotkało się ze zrozumieniem odbiorców. Pod postem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy.

Co na temat zachowania Odety sądzą jej obserwatorzy?

Negatywne komentarze internautów

Pod wpisem celebrytki wypowiedziało się wielu internautów, którzy zarzucili jej, że niewłaściwie traktuje swojego synka. Wiele osób przyznało, że rzeczywiście sytuacje, kiedy dziecko się buntuje, są bardzo trudne dla rodzica, ale tym bardziej w takim momencie opiekun powinien skupić się tylko i wyłącznie na uspokojeniu pociechy, a nie na nagrywaniu jej.

- Takie sytuacje są bardzo trudne, tez mam dwulatkę, ale w takich momentach chyba lepiej zejść do poziomu dziecka i tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć. A nie nagrywać...- czytamy w komentarzach.

Mimo tak wielu głosów krytyki znalazły się też matki, które wsparły Odetę. Według nich takie sytuacje są normalnością i powinno się o nich mówić głośno i jak najczęściej pokazywać, by w ten sposób uświadamiać rodziców i odczarować przesłodzony wizerunek rodzicielstwa.

A wy jak sądzicie? Czy uważacie, że Odeta postąpiła właściwie, nagrywając swojego synka? Czy może jednak powinna w takim momencie odłożyć telefon i skupić się tylko na dziecku?

Zobacz zdjęcia:

Odeta Moro

Screen z Instagrama Odety Moro / @odetamoro

Odeta Moro

Screen z Instagrama Odety Moro / @odetamoro

Odeta Moro

Screen z Instagrama Odety Moro / @odetamoro

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł