Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ogłosili ciążę w „Dzień Dobry TVN”! Znamy też imię dziecka i termin porodu. Gwiazdy stacji zostaną rodzicami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.03.2024 10:43

Ogłosili ciążę w „Dzień Dobry TVN”! Znamy też imię dziecka i termin porodu. Gwiazdy stacji zostaną rodzicami

TVN, ciąża
Gwiazdy TVN spodziewają się dziecka, fot. KAPiF; Instagram

Tuż po tym, jak ogłoszono ciążę gwiazd „Pytania na śniadanie”, radosne wieści gruchnęły także w „Dzień dobry TVN”. Gwiazdy TVN zostaną rodzicami. Para od razu zdradziła termin porodu oraz imię pociechy!

Gwiazdy TVN spdziewają się dziecka, wszystko ogłoszono w "Dzień dobry TVN"

W „Dzień dobry TVN” właśnie ogłoszono radosne wieści. Dwie gwiazdy stacji zostaną rodzicami. Ten niezwykły komunikat pojawił się tuż po tym, jak identycznymi nowinami podzieliła się para znana z „Pytania na śniadanie”. Baby boom w telewizji w rozkwicie?

Chwilę wcześniej Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki z TVP poinformowali, że spodziewają się dziecka. Nowy prowadzący „Pytania na śniadanie” oraz dziennikarka odpowiadająca w programie za kącik show-biznesowy prywatnie są parą. Oni, póki co, nie zdradzili zbyt wiele szczegółów. Zupełnie inaczej ma się sytuacja z parą z TVN. W tym przypadku poznaliśmy nawet termin porodu! Szczegóły poniżej.

Joanna Opozda dopięło swego. Antek Królikowski uregulował zaległe alimenty. Kwota szokuje Iza Krzan opublikowała kilka zdjęć z partnerem i wywołała euforię! Nagle wygadała się o dziecku

Gwiazdy TVN zostaną rodzicami, co wiadomo?

O tej parze programu TVN „Top Model” będzie się mówiło jeszcze długo. Poznali się w 12. sezonie programu. Długo ukrywali swój związek, tym bardziej że uczestniczka, przychodząc do „Top Model”, miała jeszcze innego narzeczonego. O tym, że Dominik Szymański i Amelia Wnęk są razem, powiedzieli publicznie już po finale, na początku grudnia.

Dominik Szymański został zwycięzcą „Top Model”. Amelia Wnęk nie zazdrościła mu wygranej. Zdobyła zresztą coś innego: miłość, a teraz, jak się okazuje, także przyszłą pociechę. Co wiadomo na temat płci maleństwa i imienia? Poród już całkiem niedługo, ekscytujące szczegóły poniżej!

Dominik Szymański i Amelia Wnęk zostaną rodzicami: imię i płeć dziecka

Dominik Szymański i Amelia Wnęk z „Top Model” ujawnili wszystko w „Dzień dobry TVN”. To przyszły tata opowiedział o ciąży swojej ukochanej.

Kochani, drodzy widzowie, słuchajcie. Spodziewamy się dzidziusia – ogłosił Szymański, dodając, że Amelia jest w szóstym miesiącu ciąży, zatem ich dziecko urodzi się w czerwcu.

Dominik jest zachwycony wizją ojcostwa.

Ja się czuję bardzo dobrze z tym. Już nie mogę się doczekać. Cały czas Amelce mówię: „Niech ona wyjdzie już!” – żartował gwiazdor „Top Model”, przy okazji ujawniając płeć dziecka.

A jak będzie miała na imię córeczka Amelii i Dominika? Wybrali imię Aurora, co w łacinie oznacza… zorzę poranną, czyli inaczej jutrzenkę.

Od początku było to imię bezdyskusyjne. Dla nas po prostu piękne, dodatkowo oboje kochamy zorzę polarną i to jest nasze marzenie zobaczyć ją kiedyś, a "aurora" znaczy "zorza polarna", więc tak fajnie się złożyło – wyznała Wnęk.

Przyszli rodzice pochwalili się nowinami także w mediach społecznościowych. Pokazali zdjęcie USG oraz ciążowego brzuszka modelki.

Amelia Wnęk i Domik Szymański z
Domik Szymański, fot. KAPiF
Amelia Wnęk i Domik Szymański z
Amelia Wnęk, fot. KAPiF