Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Opozda dopięło swego. Antek Królikowski uregulował zaległe alimenty. Kwota szokuje
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 08.03.2024 09:04

Joanna Opozda dopięło swego. Antek Królikowski uregulował zaległe alimenty. Kwota szokuje

Antek Królikowski i Joanna Opozda
Antek Królikowski, Joanna Opozda, fot. KAPiF

Antka Królikowskiego od niedawna nie można już nazwać alimenciarzem? Popularny aktor pochwalił się w mediach, że spłacił wszystkie zaległe zobowiązania finansowe wobec syna i byłej partnerki, Joanny Opozdy. Gwiazdor wyjawił sumę. Ta robi wrażenie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski - miłe złego początki

Przez krótki czas byli parą jak z obrazka. Joanna Opozda i Antek Królikowski publicznie okazywali sobie czułość i opowiadali w mediach o swojej wielkiej miłości. Ona aktorka, on aktor. Znali się od dawna. Zanim jednak między nimi zaiskrzyło, minęło aż 12 lat. W tzw. międzyczasie nie próżnowali i byli w wielu, mniej lub bardziej medialnych związkach z innymi osobami. W końcu jednak tak złożyło się tak, że oboje w jednym czasie byli singlami i ich relacja po latach mogła nareszcie przerodzić się w coś więcej niż przyjaźń.

Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i zakończył się w atmosferze wielkiego, opisywanego ze szczegółami przez media skandalu, którego echa słychać i dziś.

TYLKO U NAS: Joanna Opozda nagle zaskoczyła dziennikarkę emocjonalnym wyznaniem. "Jest dla mnie wszystkim" Zapytali Opozdę o byłą teściową. Co za słowa! Ostrowska-Królikowska może się mocno zdziwić

Opozda i Królikowski na wojennej ścieżce

Ich związek należał do burzliwych. Po raz pierwszy rozstali się już pod koniec 2020 roku.
 

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - oświadczyła wówczas Opozda za pośrednictwem Instagrama.

Para postanowiła jednak dać sobie jeszcze jedną szansę. W połowie 2021 potwierdziło się, że znów są razem. Później wszystko potoczyło się już w iście ekspresowym tempie. Joasia  zaszła w ciążę, a 7 sierpnia wzięli ślub. Ich szczęście nie trwało jednak długo. Ponownie rozstali się, jeszcze zanim ich wspólne dziecko przyszło na świat. W mediach dużo mówiło się o tym, że Antek odszedł do innej kobiety.

KAPIF_1000pix_K985733F.jpg
Antek Królikowski i Joanna Opozda - Gala Marki Roku 2021, fot. KAPiF

Antek Królikowski spłacić gigantyczne alimenty

Od tamtego momentu między byłą gwiazdą serialu “Pierwsza miłość” a synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego trwa otwarty konflikt. Byli kochankowie kłócą się publicznie nie tylko o to, jak kto ich zdaniem bardziej odpowiada za rozpad małżeństwa, ale także o pieniądze. Opozda wprost zarzuciła Królikowskiemu, że uchyla się od nałożonego na niego przez sąd obowiązku alimentacyjnego.

Skoro Antoni K. pod przysięgą potrafi okłamać Wysoki Sąd, to tym bardziej potrafi okłamywać Was, co udowodnił właśnie kolejnym dennym oświadczeniem. Kolejna sprawa: Antoni K. nigdy dobrowolnie nie przelał sumy zasądzonej przez sąd - mówiła we wrześniu ubiegłego roku.

Czyżby medialna telenowela w końcu powoli dobiegała końca? Królikowski w rozmowie z jednym z tabloidów ogłosił właśnie, że spłacił wszystkie zaległe zobowiązania wobec syna Vincenta i swojej (formalnie wciąż jeszcze) żony. Kwota robi wrażenie.

9 lutego skontaktowałem się z komornikiem Joanny. Przyznał, że obecnie spłaciłem cały dług, dodatkowo zabezpieczył już płatność za marzec. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy spłaciłem 124 tysiące złotych, a środki na kolejny miesiąc są zamrożone na moim koncie - powiedział Królikowski w najnowszym wywiadzie dla “Super Expressu”. 

 

Zależy mi na tym, żeby mojemu dziecku niczego nie brakowało - dodał.

 

Myślicie, że to już koniec wojny między Opozdą i Królikowskim?

KAPIF_1000pix_K965544F.jpg
Joanna Opozda i Antek Królikowski w dniu ślubu, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1161752F.jpg
Joanna Opozda, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K1086418F.jpg
Antek Królikowski, fot. KAPiF