Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "Pytania na śniadanie" ogłosiła ciążę. Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. "Czekamy na Ciebie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.03.2024 09:24

Gwiazda "Pytania na śniadanie" ogłosiła ciążę. Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. "Czekamy na Ciebie"

TVP, ciąża
Gwiazda TVP w ciąży, fot. Instagram

Znana i lubiana dziennikarka TVP właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Wcześniej przeżyła poronienie, teraz nie posiada się z radości. Pokazała ciążowy brzuszek.

Gwiazda TVP jest w ciąży, wcześniej poroniła

Jeszcze nie tak dawno gwiazda TVP przeżywała utratę ciąży. Na Instagramie opisała, co czuła ona oraz jej ukochany. Zwróciła się przy tym do płodu, który utraciła po trzech miesiącach.

Jeszcze kilka dni temu byłam w ciąży, to była ciąża planowana, wyczekana, szczęśliwa, piękna i bardzo się cieszyłam każdym jej dniem. Aż w końcu przyszedł dzień, w którym okazało się podczas jednego z badań genetycznych, że są pewne komplikacje. Starałam się wierzyć do końca, że to jest pomyłka. […] To był najtrudniejszy czas w naszym życiu – pełen bólu, strachu, łez, niezrozumienia, niewyobrażalnego cierpienia… ale nie tak chcemy Cię zapamiętać. W końcu za nami także całe trzy najpiękniejsze wspólnie spędzone miesiące – pisała w sieci.

Teraz jednak znowu ma powody do radości. Właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Co ciekawe, jej wieloletni partner także jest wielką osobistościa w Telewizji Polskiej! Poniżej wszystkie szczegóły i zdjęcia.

Niepokojące wieści na temat ciężarnej Sandry Kubickiej. Narzeczona Barona ma problemy ze zdrowiem. "Jest coraz gorzej" Żona Rzeźniczaka urodziła. Pokazali pierwsze zdjęcia i ujawnili imię dziecka

Dwie gwiazdy TVP zostaną rodzicami, sypią się gratulacje

Szczęśliwa przyszła mama opublikowała na Instagramie zdjęcie ciążowego brzuszka. Na fotografii widać dłonie jej partnera, który obejmuje ją czule, także trzymając ręce na jej brzuchu. Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki nie posiadają się z radości.

Czekamy na Ciebie – napisała pod zdjęciem, dodając „największe szczęście na świecie”. 

Już sypią się gratulacje. Radosne wsparcie okazały między innymi Sandra Kubicka, Joanna Górska i Jessica Ziółek.

Urocze zdjęcie znajdziecie poniżej.

Tomasz Tylicki i Aleksandra Grysz będą mieli dziecko

Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki razem pracują w TVP. On od niedawna wraz z Beatą Tadlą prowadzi „Pytanie na śniadanie”. Ola także działa w śniadaniówce, prezentując dział z informacjami show-biznesowymi. Parą są już od kilku lat, jednak widzowie długo nie mieli o tym pojęcia. 

Grysz i Tylicki wcześniej prowadzili wspólnie program „Czas w las” i pojawiali się razem w różnych programach Telewizji Polskiej. Teraz przed nimi jeszcze jedna wspólna rola, tym razem związana z rodzicielstwem.

Aleksandra Grysz, Tomasz Tylicki, ciąża, dziecko, co ogłosili
Aleksandra Grysz i Tomasz Tylicki na planie “Pytania na śniadanie”, fot. KAPiF
Aleksandra Grysz, Tomasz Tylicki, ciąża, dziecko, co ogłosili
Aleksandra Grysz jest w ciąży, fot. KAPiF
Aleksandra Grysz, Tomasz Tylicki, ciąża, dziecko, co ogłosili
Tomek Tylicki zostanie ojcem, fot. KAPiF
Aleksandra Grysz, Tomasz Tylicki, ciąża, dziecko, co ogłosili
Aleksandra Grysz w “Pnś”, fot. KAPiF