Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Walczymy od dłuższego czasu". Ola Kwaśniewska o problemach taty ze zdrowiem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.05.2024 23:33

"Walczymy od dłuższego czasu". Ola Kwaśniewska o problemach taty ze zdrowiem

Ola Kwaśniewska o stanie zdrowia ojca
fot. KAPiF

Ola Kwaśniewska to córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Teraz w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat jego problemów zdrowotnych. Co się wydarzyło?

Kariera Oli Kwaśniewskiej

Ola Kwaśniewska to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich córek par prezydenckich. Jest szczególnie aktywna w mediach społecznościowych, gdzie podejmuje trudne i ważne społecznie tematy. Idąc w ślady swojego znanego ojca, również wybrała karierę w dziennikarstwie. Przez kilka sezonów prowadziła program "Miasto Kobiet" na TVN Style. 

Zarówno w mediach społecznościowych, jak i w swoim programie, Ola Kwaśniewska nie boi się poruszać trudnych kwestii, takich jak świadoma bezdzietność czy ustawa aborcyjna. W polskim show-biznesie jest obecna od wielu lat, głównie dzięki sławie swojego ojca. Aleksander Kwaśniewski, poza byciem dziennikarzem i politykiem, pełnił funkcję prezydenta Polski w latach 1995-2005.

Kuba Badach zdradził to w publicznym komunikacie. Wszystko w dniu urodzin Oli Kwaśniewskiej Przykre, z czym musi mierzyć się Ola Kwaśniewska. Padły najgorsze oskarżenia

Ola Kwaśniewska o ojcu

Ola regularnie dzieli się na Instagramie swoimi refleksjami na różne tematy oraz zdjęciami, które ilustrują jej życie codzienne. Szczególnie popularne są posty dotyczące jej ojca, byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Dziennikarka nie kryje, że utrzymuje bardzo bliskie relacje z rodzicami.

[…] No a zaczęło się od taty. Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka. Ciągle mnie z różnych rzeczy odpytuje i ja ciągle lubię to wspólne quizowanie, nawet jak mnie kładzie swoją wiedzą na łopatki. Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie - pisała o ojcu kilka miesięcy temu.

Aleksandra Kwaśniewska oraz jej tata regularnie organizowali transmisje na Instagramie prosto z domu, co przyciągało uwagę licznej publiczności. Ich wspólne występy cieszyły się dużą popularnością, co pokazuje, jak doskonale porozumiewają się ojciec i córka. 

Teraz Ola otworzyła się na temat kłopotów zdrowotnych ojca.

Ola Kwaśniewska o problemach ze zdrowiem ojca

Ola Kwaśniewska zawsze podkreślała, że ma wyjątkową więź z rodzicami, którą pragnie pielęgnować. Widać, że rodzice są dla niej prawdziwymi przyjaciółmi na dobre i na złe. 

Na jednym z eventów Kwaśniewska udzieliła wywiadu Pomponikowi. Pod koniec rozmowy zapytano ją o zdrowie Aleksandra Kwaśniewskiego. Córka byłego prezydenta przekazała nie najlepsze wieści. Wygląda na to, że problemy z kolanem jej taty nadal się utrzymują. Ta sytuacja trwa już od dłuższego czasu.  

Z tym kolanem tata walczy ciągle niestety bardzo od dłuższego czasu – zdradziła Ola Kwaśniewska.

Reporter zapytał córkę byłego prezydenta, czy stan zdrowia jej ojca się poprawił oraz czy wrócił już do pracy.

Do pracy tata wrócił dawno, ale jest to dłuższy temat – podsumowała.

Życzymy dużo zdrowia. I czekamy na kolejne, tym razem dobre wieści.

Ola Kwaśniewska z ojcem, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska z ojcem, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska z ojcem, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska z ojcem, fot. KAPiF