Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Żebrowska zaliczyła wpadkę z biustem. Wszystko na oczach gości uroczystej gali
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.04.2024 08:15

Ola Żebrowska zaliczyła wpadkę z biustem. Wszystko na oczach gości uroczystej gali

Ola Żebrowska
fot. KAPiF/Instagram

Aleksandra Żebrowska wzięła udział w eleganckiej gali, podczas której przemawiała przed tłumem gości. Żona słynnego aktora znana jest z dystansu do siebie, a wręcz potrafi sama wytknąć błędy. Tym razem zauważyła wpadkę w swojej stylizacji. Uwaga skupiła się na biuście. Co poszło nie tak?

Ola Żebrowska przed publicznością uroczystej gali

Influencerka od lat udziela się w mediach społecznościowych, gdzie ujawnia obserwatorom kulisy prywatnego życia. Należy jednak do gwiazd, które nie lubią upiększać codzienności za sprawą filtrów czy fałszywych uśmiechów.

U Oli Żebrowskiej nie brak domowego bałaganu czy odważnych ujęć z mężem. Czasem jednak pokazuje ona swoją stronę "bardziej glamour". Na medialnych eventach potrafi nieźle zaskoczyć eleganckimi stylizacjami.

Niedawno miała okazję zaprezentować się na 70-leciu Szkoły Ambasady Amerykańskiej. Uczniowie są przygotowywani do międzynarodowej matury w zagranicznym trybie nauczania. Gwieździe udało się nawet powiedzieć kilka słów do zgromadzonej publiczności. 

Dziękuję, że mogłam być jednym z gospodarzy, to był zaszczyt i przyjemność (pomimo stresu i wielokrotnych aplikacji dezodorantów) uczestniczyć w tej uroczystości - pisała w mediach społecznościowych.

Po ceremonii nie obyło się bez kilku słów krytyki. Ola Żebrowska była dość surowa wobec swojej stylizacji. Jaki błąd zauważyła?

Michał Żebrowski z okazji urodzin pokazał żonę tak, jak ją Bóg stworzył. Dostarczył emocji: „Ładnie się tam bawicie” Zmaltretowane skarpetki córki Żebrowskiej w centrum uwagi. Mowa o "siedlisku brudu" i dziwnym zachowaniu

Żona Żebrowskiego jak gwiazda filmowa

W swoich stylizacjach gwiazda stawia przede wszystkim na wygodę i elegancję. Trzeba jednak przyznać, że żona Michała Żebrowskiego potrafi zwrócić uwagę ubiorem. Tym razem padło na klasyczne zestawienie niczym prosto z czerwonego dywanu.

Zaprezentowała się w prostej sukni na jedno ramię z delikatnym wcięciem podkreślającym talię. Do tego postawiła na grube loki i złote kolczyki nadające dodatkowego szyku. Delikatny makijaż jest już znakiem rozpoznawczym Oli Żebrowskiej, a w tym przypadku nadał stylizacji świeżości i młodzieńczości.

Na pierwszy rzut oka gwiazda trafiła w punkt swoim ubiorem. Ona sama jednak przypatrzyła się drobnego błędu, który nie daje jej spokoju. Internautom przyznała się, że mogła lepiej to przemyśleć.

Ola Żebrowska wytyka sobie błąd. Poszło o jej biust

Ola Żebrowska nie boi się krytyki, a wręcz sama surowo ocenia swoje dokonania. Choć na gali American School of Warsaw prezentowała się elegancko, zapadła jej w pamięć jedna wpadka. Całkowicie skupiła się na biuście.

Z uwagi na krój sukienki gwiazda zrezygnowała z jednego ramiączka biustonosza. Z pewnością był to dobry krok, pod względem modowego odbioru, jednak przyglądają się nieco bliżej zdjęciom z wieczoru, można zauważyć, że nastąpiła nierówność pomiędzy piersiami kobiety.

Drobna wpadka nie umknęła jej czujnemu wzrokowi. W jednej z relacji zaznaczyła internautom o jakiej różnicy mowa. Przy podobnej okazji zdecydowałaby się jednak na podtrzymanie biustonosza.

Jednak trochę brakowało lewego ramiączka - zauważyła.

Ola Żebrowska
Ola Żebrowska przyznała się do wpadki, fot. Instagram
Ola Żebrowska
Ola Żebrowska przyznała się do wpadki, fot. Instagram