Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olek Sikora tak zaszalał z fryzurą po zwolnieniu z TVP. Inny człowiek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.05.2024 21:18

Olek Sikora tak zaszalał z fryzurą po zwolnieniu z TVP. Inny człowiek

Olek Sikora
fot. KAPiF

Olek Sikora wyraźnie dobrze sobie radzi po tym, jak stracił pracę w Telewizji Polskiej. Dziennikarz właśnie pokazał nowe zdjęcie, fani są zachwyceni odmienionym wyglądem.

Olek Sikora stracił pracę w TVP

Olek Sikora rozpoczął pracę w “Pytaniu na śniadanie” w 2016 roku. Najpierw występował tam jako ekspert od kultury i show-biznesu. W maju 2019 został jego współprowadzącym. W programie najczęściej towarzyszyła mu Małgorzata Tomaszewska.

Poza tym Aleksander prowadził liczne koncerty TVP i programy rozrywkowe. W 2020 uczestniczył w formacie “Dance dance dance”, był prowadzącym w “The Voice of Poland”. Świetlana kariera skończyła się jednak zimą 2024 roku. Wtedy wraz z pozostałymi prowadzącymi śniadaniówki stracił pracę. Jak wypowiadał się później o kolegach? Jego słowa mogą zaskoczyć.

Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom Olek Sikora zarabiał krocie w TVP? W końcu przerwał milczenie. Tak mówi o wynagrodzeniu

Jak Olek Sikora mówił o kolegach z "Pytania na śniadanie"?

Sikora jakiś czas temu udzielił wywiadu magazynowi “Party”. Odniósł się w nim do plotek na temat jego rzekomego romansu z Małgorzatą Tomaszewską. Zaprzeczył doniesieniom, a przy okazji wbił niezłą szpilę Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu.

Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację. […] I chciałbym podkreślić, że nie każdy duet, który prowadzi albo prowadził pytanie na śniadanie, musi mieć się ku sobie. Już jeden wystarczył – zauważył ironicznie Olek.

Teraz dziennikarz pokazał zupełnie nowe zdjęcie. Fani są zadziwieni jego odmienionym wyglądem!

Olek Sikora na nowym zdjęciu. Jak teraz wygląda?

Aleksander Sikora kilka dni temu wybrał się na egzotyczne wakacje. 4 dni temu opublikował zdjęcie z plaży. Ma na nim sportowy strój i jeszcze znajomo wyglądającą fryzurę: asymetrycznie ułożone, średniej długości kosmyki. Jednak na najnowszym zdjęciu widać drastycznie krótkie cięcie! Dziennikarz pokazał kolejny fotos z plażowego wypoczynku: widać na nim, że Olek zgolił włosy na krótkiego jeżyka! Fani są zachwyceni zmianą.

  • Bardzo dobrze wyglądasz, Olek!
  • Doskonała fryzura.
  • Przystojniak.
  • Szacunek, byczku.
  • Megaaa to wygląda. Totalna rewelacja, Olku – czytamy w komentarzach.

A w którym wcieleniu dziennikarz podoba się wam bardziej?

Olek Sikora, zwolnienie z TVP, jak wygląda, nowe zdjęcie
Olek Sikora i Małgosia Tomaszewska w “PnŚ”, fot. KAPiF