Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa wydaje majątek, żeby móc pracować w "Mam Talent"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.05.2024 17:21

Julia Wieniawa wydaje majątek, żeby móc pracować w "Mam Talent"

Julia Wieniawa
fot. KAPiF

Julia Wieniawa ma 25 lat i listę sukcesów, której mogliby jej pozazdrościć dużo starsi artyści. Jak to możliwe? Tylko u nas kulisy jej kariery w programie “Mam talent”.

Julia Wieniawa: początki i kulisy kariery

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku. Debiutowała w Teatrze Muzycznym Roma, ale prawdziwą sławę przyniosła jej rola Pauli w serialu “Rodzinka.pl”. Jej gwiazda nie gaśnie. W ostatnich latach zagrała główne role w takich hitach jak “W lesie dziś nie zaśnie nikt” i jego kontynuacji, “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, a ostatnio w serialu“Teściowie”. W 2024 trafiła do nowego jury 15. sezonu programu “Mam talent” TVN.

A to tylko mała część jej dorobku. Wiele też mówi fakt, że na Instagramie ma ponad 2,2 miliona obserwujących, co w realiach polskiego show-biznesu jest oszałamiającym wynikiem. Julia Wieniawa przebojem wdarła się przed laty do rodzimego show-biznesu. 

Tylko u nas: Adam Woronowicz szczerze do bólu o Julii Wieniawie. "Zawodowi aktorzy się tak nie zachowują" Julia Wieniawa pod ostrzałem fanów. Nagranie szybko zniknęło z sieci. "Niczego się nie nauczyła"

Julia Wieniawa jurorką w "Mam talent"

Aktorka, wokalistka, celebrytka, influenserka, a ostatnio także jurorka w rozrywkowym show „Mam talent”. Gwiazda jest jednocześnie najmłodszą jurorką w historii polskich talent show. Nic zatem dziwnego, że na serio podeszła do nowego zawodowego wyzwania. Naszej redakcji udało się porozmawiać z osobą z produkcji kultowego show TVN. Co nam zdradziła?

Julka zdawała sobie sprawę, że będzie oceniać także ludzi dużo starszych od niej. Chciała więc jak najlepiej przygotować się do swojej nowej roli. Ona jest profesjonalistką, poważnie podchodzi do powierzanych jej zadań. Dlatego zatrudniła trenerkę autoprezentacji, która zawodowo zajmuje się przygotowywaniem osób publicznych do wystąpień. Owa trenerka pracuje głównie z czołowymi politykami w kraju, przygotowywała medialnie m.in. Daniela Obajtka i Małgorzatę Rozenek-Majdan – zdradza w rozmowie ze "Światem gwiazd” jeden z pracowników produkcji show „Mam talent” w TVN. 

Okazuje się, że Julia jest bardzo pokorną uczennicą

Ufa swojej trenerce, spotykają się regularnie, zwłaszcza przed programami na żywo. Trenerka pisze na kartce teksty dla Julii, z których może ona korzystać w czasie nagrania – dodaje nasz informator. 

Jak się dowiadujemy, młoda jurorka nie oszczędza na wynagrodzeniu dla swojej trenerki.

Na czym zarabia Julia Wieniawa?

Julia nie oszczędza na tym, by przed kamerami wypaść jak najlepiej. Jest prawdziwą profesjonalistką, która nieustannie inwestuje w swój rozwój. 

Płaci jej dużą kwotę tego, co sama zarobi w „Mam talent”, ale Julce nie chodzi o pieniądze. Zależy jej, by widzowie i stacja byli zadowoleni i, by zachowała pracę jurora w kolejnej edycji show. Poza tym ma wiele innych źródeł dochodu – zdradza nam pracownik produkcji show.

Rzeczywiście, Julia Wieniawa na brak pracy i dochodów nie może narzekać. Gwiazda gra w filmach, serialach, występuje na scenie, nagrywa piosenki. Przede wszystkim jednak zarabia dzięki reklamom i swoim mediom społecznościowym. Jej kanał na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony użytkowników. 

Julia Wieniawa od zawsze była pracowita, wiedziała, czego chce, nigdy nie odpuszczała. I dlatego dziś jest tu, gdzie jest – komentuje w rozmowie z nami jedna z menadżerek polskich gwiazd.

Spodziewaliście się po Wieniawie tak poważnego podejścia do swoich zadań? To postawa godna podziwu.

Julia Wieniawa, Mam talent, kulisy pracy
Nowe jury w “Mam talent”, fot. Mirosław Sosnowski/Tvn, x-news.pl
Julia Wieniawa, Mam talent, kulisy pracy
Nowe jury w “Mam talent”, fot. Mirosław Sosnowski/Tvn, x-news.pl