Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Wieniawa pod ostrzałem fanów. Nagranie szybko zniknęło z sieci. "Niczego się nie nauczyła"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.04.2024 16:38

Julia Wieniawa pod ostrzałem fanów. Nagranie szybko zniknęło z sieci. "Niczego się nie nauczyła"

Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa, fot. KAPiF

Julia Wieniawa znowu podpadła fanom. Internauci, którzy od jakiegoś czasu z podejrzliwym wręcz zaangażowaniem troszczą się o celebrytkę, znowu zaniepokoili się jej zachowaniem.

Julia Wieniawa na językach

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych młodych gwiazd polskiego show-biznesu. 25-latka podbija szturmem kolejne dziedziny branży - sprawdziła się już jako piosenkarka, aktorka, a nawet uczestniczka programu rozrywkowego.

W muzycznej karierze artystki zaszły w ostatnim czasie pewne zmiany. Zdecydowała się bowiem na zerwanie współpracy z wytwórnią Kayax, z którą związana była od 2017 r. Jak donosił Pudelek, rozstanie nie przebiegło w najmilszej atmosferze, choć powody decyzji wokalistki wciąż oficjalnie pozostają nieznane.

Całkiem niedawno Julia Wieniawa zadebiutowała również w “Mam talent!”, gdzie spełnia się w roli jurorki. Publiczność, która wciąż interesuje się jeszcze nieco zakurzonym już formatem, przyjęła angaż gwiazdy z mieszanymi uczuciami - nie da się jednak ukryć, że zatrudnienie celebrytki, którą na Instagramie obserwują ponad dwa miliony internautów, stanowiło pewną nadzieję na przyciągnięcie przed ekrany widzów.

Julia Wieniawa wydała oświadczenie. To już koniec współpracy z gigantem. Okoliczności budzą kontrowersje Julia Wieniawa porusza się na wózku. Przez drobne potknięcie doszło do tragedii

Julia Wieniawa krytykowana przez zatroskanych fanów

Kilka lat temu mediami wstrząsnęła informacja o wyjeździe Julii Wieniawy na Bali. Nie chodzi w zasadzie o kierunek podróży, dość popularny wśród polskiej klasy średniej, lecz aktywności, którym oddawała się na miejscu gwiazda.

Aktorka znana z serii “W leśnie dziś nie zaśnie nikt” zdecydowała się bowiem na nowe tatuaże, które wykonane zostały metodą handpoke - bez użycia specjalistycznej maszynki. Zatroskanym fanom serca podeszły do gardeł.

W sieci nie brakowało komentarzy, że realizacja tatuażu nie przebiegła w nader higienicznych warunkach, co mogło doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Czy Julia Wieniawa wyciągnęła wnioski i z pokorą przyjęła krytykę internautów? Ku ich zaskoczeniu, wiele wskazuje na to, że nie. Fani znów musieli zatem wziąć sprawy w swoje ręce i wytłumaczyć gwieździe, jak powinna żyć.

Julia Wieniawa znowu szokuje

Julia Wieniawa spotkała się ze znajomymi. I tak, jak w przypadku historii z Bali, wszystko zaczęło się niewinnie. Jakież było jednak zdziwienie jej fanów, gdy po publikacji nagrania na TikToku (które niedługo później zniknęło z portalu) okazało się, że gwiazda poddała się wówczas zabiegowi piercingu.

I choć przeprowadziła go specjalistka, uważne oczy internautów szybko wychwyciły, że nie odbył się on w profesjonalnym salonie, a… w domu piosenkarki! Na nic fakt, że przyrządy, którymi posługiwała się piercerka znajdowały się w sterylnych opakowaniach, internauci zdążyli wydać wyrok na jurorkę “Mam talent!”

  • Czemu bez maseczki? I to tykanie włosów jałowymi rękawiczkami. Wszystko straciło sterylność
  • Niczego się nie nauczyła
  • Wieniawa po dramie z tatuażami nadal niczego nie zrozumiała - pomstują komentatorzy.

Zgadzacie się z nimi? A może tym razem staniecie murem za Julią Wieniawą? Na cokolwiek byście się nie zdecydowali, koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach!

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. KAPiF
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, fot. KAPiF