Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.04.2024 08:18

Sikora miał romans z Tomaszewską? Komentuje i wbija szpile Kurzopkom

Olek Sikora, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. KAPiF

Olek Sikora jeszcze niedawno królował w "Pytaniu na śniadanie" wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Choć duet zakończył współpracę ze śniadaniówką, nadal chętnie spędza wspólnie czas. Internauci mieli rację co do ich relacji? Prezenter komentuje plotki o romansie. Wspomniał o sytuacji Kurzopków.

Olek Sikora zwolniony z "Pytania na śniadanie"

Prezenter dołączył do ekipy porannego programu w 2019 roku. Szybko zjednał sobie widzów w duecie z piękną Małgorzatą Tomaszewską. Niestety para była wśród gwiazd, które pożegnały się z "Pytaniem na śniadanie" po zmianach w TVP. 

Zakończyła się moja współpraca z Telewizją Polską. Telewizją, w której spełniły się moje najskrytsze marzenia, dojrzałem zawodowo, poznałem wspaniałych i wybitnych w swoim fachu ludzi, nawiązałem przyjaźnie, odwiedziłem miejsca, gdzie nie sięgała nawet moja wyobraźnia i co najważniejsze -Telewizją, w której byłem DZIĘKI WAM DRODZY WIDZOWIE! Tak, zgadza się, jesteście najlepsi - pisał internautom.

Od momentu zwolnienia w mediach społecznościowych rzadko wspominał o planach dalszej kariery. Nieco chętniej wprowadził obserwatorów do swojej prywatności. Pokazał nawet uroczą fotografię w towarzystwie Małgorzaty Tomaszewskiej. Takich zdjęć nie widzieliśmy za czasów ich pracy w "Pytaniu na śniadanie".

Olek Sikora zarabiał krocie w TVP? W końcu przerwał milczenie. Tak mówi o wynagrodzeniu Ciężko jest lekko żyć? Co się stało z Olkiem Sikorą? Tak zmarnowanego go jeszcze nie widzieliśmy

Olek Sikora nadal utrzymuje kontakt z Małgorzatą Tomaszewską

Gwiazdorski duet należał do ulubieńców widzów, a niektórzy z nich dopatrywali się w znajomości romantycznych podtekstów. Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska nie ukrywali swojej przyjaźni. W jednym odcinku nawet zaaranżowali dwuznaczną sytuację pocałunku, by pokazać, jak można manipulować informacjami bez kontekstu. To tylko rozpaliło ciekawość fanów.

Ciekawym faktem było także to, że to właśnie Olek Sikora przekazał widzom "Pytania na śniadanie" informacje o drugiej ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej. Tak ważna wiadomość wzbudziła w widzach sensację na temat relacji prezenterów.

Po zakończeniu współpracy duet nadal utrzymuje kontakt, co w porównaniu do pozostałych par prowadzących nie jest codziennością. Wyjątkiem jest oczywiście Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy ujawnili swój związek w 40. urodziny aktorki. Jak wygląda sytuacja u ich programowych kolegów? Olek Sikora skomentował doniesienia o romansie.

Olek Sikora komentuje romanse w "Pytaniu na śniadanie". Nie oszczędził Kurzopków

Widzowie "Pytania na śniadanie" chętnie przyjęliby informację o związku duetu. Co więcej, pojawiły się nawet domysły, że Olek Sikora jest ojcem córki Małgorzaty Tomaszewskiej. W rozmowie z portalem party.pl postanowił odnieść się do sensacji.

Znam ojca dziecka Małgosi. Bardzo go lubię. Uważam, że jest świetnym facetem. Tworzy z Małgorzatą fantastyczną relację. I to chyba właściwie tyle, co mogę na ten temat powiedzieć, bo nie chciałbym wchodzić w jej życie prywatne. Natomiast nie, nie mieliśmy romansu - podkreślał.

Dodatkowo zaznaczył sytuację, jaka przytrafiła się Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Prezenter nie miał litości dla byłych kolegów z pracy.

I chciałbym podkreślić, że nie każdy duet, który prowadzi albo prowadził pytanie na śniadanie, musi mieć się ku sobie. Już jeden wystarczył - dodał z przekąsem.

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w "Pytaniu na śniadanie", fot. KAPiF

Źródło: Party.pl