Swiatgwiazd.pl
Olga Borys

TRICOLORS/East News

Olga Borys pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN". Mira jest piękną dziewczyną

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Znana m.in. z popularnego przed laty serialu „Lokatorzy” Olga Borys pojawiła się w sobotnim wydaniu programu „Dzień Dobry TVN”. Wraz z nią na kanapie zasiadła jej córka, Mira. Aktorka opowiedziała m.in. o relacji ze swoją pociechą. Nastolatka opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

  • Olga Borys wsławiła się m.in. rolą Zuzi Śnieżanki w serialu „Lokatorzy”

  • Razem z córką, Mirą pojawiły się w „Dzień Dobry TVN”

  • Pociecha aktorki zdradziła swoje plany na przyszłość

W ostatnich latach kariera Olgi Borys nieco ucichła, jednak w dalszym ciągu pozostaje aktywna zawodowo. Jej córka, Mira wyrasta na piękną kobietę, co odziedziczyła po swojej mamie.

Olga Borys o relacjach z córką

Olga Borys ma za sobą kawał udanej kariery zawodowej, a bez wątpienia wiele jest jeszcze przed nią. Fani kojarzą ją przede wszystkim z „Lokatorów”, gdzie wcieliła się w postać charyzmatycznej Zuzi.

Jej wybrankiem życiowym został aktor teatralno-filmowy Wojciech Majchrzak, z którym doczekała się córeczki Miry. Jej wierni fani mogą pamiętać, że jeszcze przed laty, kiedy była małą dziewczynką mama zabierała ją na ścianki.

Wielu ludzi zastanawiało się, jak dziś może wyglądać mała, uśmiechnięta dziewczynka, którą zapamiętali. Odpowiedź została udzielona w sobotni poranek, kiedy to obie pojawiły się w programie „Dzień Dobry TVN”.

Aldona Marciniak

Dziennikarka miała wypadek na autostradzie. Znane są szczegóły

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Podczas pogawędki z prowadzącymi Olga Borys opowiedziała m.in. o relacjach z córką, natomiast Mira zdradziła swoje zainteresowania i częściowo plany na przyszłość. Aktorka przyznała, że nastolatka znajduje się w wieku buntu i na Dzień Matki otrzymała życzenia o treści „Stara, najlepszego”.

Mira nie jest do końca przekonana, czemu chciałaby się w stu procentach poświęcić w życiu, jednak pewna jest, że nie będzie szła w ślady rodziców i nie zostanie aktorką. Powiedziała, że bardzo interesuje się muzyką i grą na gitarze. Jest członkinią jednego z zespołów, z którym gra różne gatunki muzyczne.

Nastolatka zdecydowała się również na szczere wyznanie. Zdradziła na wizji, że ma za sobą ciężkie doświadczenia z rówieśnikami, co spowodowane było tym, że jej rodzice są aktorami, jednak starała się tym nie przejmować i nie zwracać na to uwagi, co, jak wiadomo bywa trudne, szczególnie w młodym wieku.

Kariera Olgi Borys

Olga Borys pozostaje aktywną aktorką od 1996 roku. Ukończyła PWSFTViT w Łodzi, do której została relegowana z PWST we Wrocławiu. W 1999 roku po raz pierwszy pojawiła się przed kamerami w serialu „Klan”, gdzie grała postać Iwony Walczak.

Następnie przyszedł serial, w którym dorobiła się największej sławy, czyli „Lokatorzy”. W swojej karierze występowała również w takich produkcjach jak: „Magda M”, „Pierwsza miłość”, „Niania”, czy „Na dobre i na złe”. Sprawdzała się również w rolach dubbingowych.

Zobacz zdjęcia:

Olga Borys z córką - ea

TRICOLORS/East News

Olga Borys z córką 1 - ea

TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >