Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Skąd ta blokada występu Dody? TVP wydała oświadczenie. To dlatego nie pokazali jej show ze Smolastym
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 02.10.2023 19:20

Skąd ta blokada występu Dody? TVP wydała oświadczenie. To dlatego nie pokazali jej show ze Smolastym

Doda, fot. KAPIF
Doda, fot. KAPIF

Dlaczego TVP nie pokazała występu Dody i Smolastego na “Roztańczonym Narodowym”? Stacja tłumaczy się ze swojej decyzji. Wydano oświadczenie.

Doda i Dariusz Pachut na koncercie TVP "Roztańczony Narodowy"

Za nami kolejna edycja koncertu “Roztańczony Narodowy”. Tym razem na scenie zaprezentowały się takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Magda Narożna, Viki Gabor i Doda

Ostatnia z wymienionych była w centrum uwagi, a wszystko za sprawą tego, co wydarzyło się za kulisami. Paparazzi przyłapali ją, gdy opuszczała miejsce w towarzystwie byłego (?) partnera – Dariusza Pachuta.

Na scenie piosenkarka prezentowała się zjawiskowo. Miała przepiękną kreację, która podkreśliła jej wszystkie atuty. Najpierw zaśpiewała potrójnie platynowy singiel “Melodia ta”, a potem – w duecie ze Smolastym – bijący w internecie rekordy popularności utwór “Nim zajdzie słońce”.

Doda popełniła błąd w związku z Dariuszem Pachutem. Teraz żałuje. "To taka lekcja, że ja pie***lę" Doda pierwszy raz powiedziała, co zafundował jej Dariusz Pachut. W "Dream Show" nie ukrywała niczego

Występ Dody i Smolastego, którego nie wyemitowała TVP

Fani nie kryli oburzenia, gdy dowiedzieli się, że TVP nie wyemitowała drugiego show Dody. Sama piosenkarka nie pozostała obojętna na tę sytuację i zdecydowała się zamieścić amatorskie nagranie na swoim profilu na Instagramie. 

Dzięki uprzejmości wokalistki nieobecni na PGE Narodowym wielbiciele mogli zobaczyć, jak doskonale poradziła sobie z najświeższym hitem. To przedsmak tego, co zaprezentuje już wkrótce na warszawskich koncertach promujących jej album “Aquaria”. 

W komentarzach roi się od pochwał. Pojawiły się nawet sugestie, że Doda i Smolasty powinni jechać na Eurowizję. Wiadomo jednak, że artystka nie jest zainteresowana udziałem w tym popularnym, międzynarodowym widowisku.

TVP – oświadczenie ws. występu Dody i Smolastego

Na oburzenie internautów, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego TVP nie wyemitowała występu Dody i Smolastego, stacja odpowiedziała oświadczeniem. W stworzonym dla dziennikarzy Centrum Informacji TVP pojawił się komunikat, w którym opisano powody takiej a nie innej decyzji:

Telewizja Polska nie była organizatorem koncertów na PGE Narodowym. Niektóre występy nie były rejestrowane, w związku z tym udostępnione zostały tylko i wyłącznie publiczności na PGE Narodowym, a nie widzom TVP3 i TVP2. Artyści, którzy wystąpili w części nierejestrowanej, zostali wcześniej o tym poinformowani. Formuła tego koncertu jest niezmienna od kilku lat.

Czy takie sprostowanie uciszy krytyczne głosy fanów Dody pod adresem publicznego nadawcy?

Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Doda i Dariusz Pachut na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Doda na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF
Doda na Roztańczony Narodowy 2023, fot. KAPIF