Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk - fałszywa zbiórka

TRICOLORS/East News

Oszuści założyli fałszywą zbiórkę na pomnik Krzysztofa Krawczyka

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Menadżer Krzysztofa Krawczyka zaapelował do internautów. Okazało się, że w sieci została utworzona zbiórka pieniędzy na pomnik upamiętniający muzyka. Andrzej Kosmala potwierdził, że jest ona nieprawdziwa.

  • Andrzej Kosmala wydał ostrzeżenie

  • Oszuści utworzyli fałszywą zbiórkę pieniędzy

  • Celem zrzutki ma być pomnik Krzysztofa Krawczyka

Andrzej Kosmala wciąż czuwa nad sprawami dotyczącymi Krzysztofa Krawczyka. Menadżer i wieloletni przyjaciel zmarłego wokalisty opublikował w sieci ważne ogłoszenie. Chodzi o zbiórkę pieniędzy na budowę pomnika.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka: „To oszustwo!”

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny – 5 kwietnia 2021 roku. Jego śmierć pogrążyła w żałobie wszystkich fanów, rodzinę i przyjaciół. Wśród nich znajduje się między innymi ukochana żona muzyka Ewa i jego wieloletni przyjaciel Andrzej.

Andrzej Kosmala był nie tylko przyjacielem, ale też menadżerem Krzysztofa Krawczyka. W poniedziałek mężczyzna opublikował zaskakujący wpis na Facebooku. Ostrzega w nim, że internetowi oszuści chcą dorobić się na śmierci muzyka.

Na ogłoszenie w sieci miał natknąć się jeden z internautów. Zaniepokojony fan Krzysztofa Krawczyka postanowił poinformować o tym jego menadżera. Równie zaskoczony, a przy tym oburzony Andrzej Kosmala, przekazał wiadomość dalej.

- Witam Panie Andrzeju, jestem fanem Krzysztofa Krawczyka i z niepokojem patrzę, jak ludzie zaczynają chcieć zarobić na Jego śmierci. Natrafiłem na zbiórkę na pomnik dla pana Krzysztofa https://zrzutka.pl/zphuw5. Czy ta zbiórka jest autentyczna? Życząc miłego dnia, pozdrawiam – czytamy.

W dalszej części swojego wpisu Andrzej Kosmala publicznie odpowiedział na wiadomość internauty. Zaznaczył, że pomnik Krzysztofa Krawczyka jest planowany, jednak nad wszystkim czuwa on i żona zmarłego artysty. Oni natomiast nie wiedzą nic na temat udostępnionej zbiórki.

- Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał! Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury. Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami! To oszustwo! – apeluje Andrzej Kosmala.

Post menadżera szybko obiegł media społecznościowe i wszystkie największe serwisy internetowe w Polsce. Internauci są oburzeni. Jeden z nich zwrócił uwagę na to, że organizator zbiórki internetowej nie został zweryfikowany ani na podstawie dowodu osobistego, ani za pomocą przelewu bankowego.

Powstanie pomnik Krzysztofa Krawczyka

Pomnik, który stał się celem fałszywej zbiórki pieniędzy, rzeczywiście ma zostać wybudowany. Andrzej Kosmala zdradził w Super Expressie, że żona zmarłego muzyka nie chce z tym zwlekać. Rozpoczęcie budowy ma konsultować już z „odpowiednimi osobami”.

Żona Krzysztofa Krawczyka ma także dokładną wizję – chce, by pomnik przedstawiał jej męża z mikrofonem w ręku. Drugą opcją jest popiersie legendarnego muzyka.

Witam Panie Andrzeju,jestem fanem Krzysztofa Krawczyka i z niepokojem patrzę jak jak ludzie zaczynają chcieć zarobić na...

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

źródło: Facebook, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >