Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Panika w "Wiadomościach". Po odejściu Danuty Holeckiej wszystko się sypie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.12.2023 15:00

Panika w "Wiadomościach". Po odejściu Danuty Holeckiej wszystko się sypie

Danuta Holecka
Danuta Holecka, fot. kadr TVP

Nastał nerwowy czas dla programu informacyjnego TVP. Wirtualne Media donoszą, że w “Wiadomościach” wszystko się sypie. Po odejściu największej gwiazdy kolejni prowadzący zaczęli znikać. Sprawdzamy, co dzieje się na Woronicza.

 

 

Masowe odejścia z ''Wiadomości"

W ostatnim czasie doszło do zniknięcia najpopularniejszej twarzy TVP. Uznawana za najbardziej znaną wśród widzów Danuta Holecka odeszła ze stacji. Prezenterka była związana z publicznym nadawcą od lat 90., jednak po wyborach parlamentarnych stało się jasne, że odejście nastąpi szybko. 

Kolejny reporter, Michał Adamczyk został usunięty jako prowadzący pasma po kontrowersyjnych wydarzeniach z jego udziałem. Co jeszcze dzieje się w siedzibie TVP?

Michał Adamczyk przerwał milczenie po skandalu z żoną. Swoją przemową przekona widzów? TYLKO U NAS: Danuta Holecka idzie do sądu! Tylko nam powiedziała, co jest powodem takiej decyzji

Wysyp zwolnień lekarskich w "Wiadomościach"

Anna Bogusiewicz, zastąpiła Adamczyka na stanowisku prowadzącej ‘’Wiadomości”. Jednak od kilku tygodni nie pojawia się na wizji. To pierwsze nazwisko na liście, jak donoszą Wirtualne Media:

Głównego wydania „Wiadomości” od ponad dwóch tygodni nie prowadziła Anna Bogusiewicz, a materiałów od kilku dni nie przygotowują Bartłomiej Łyżwiński i Kamila Trzaska. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl wszyscy są na zwolnieniach lekarskich – czytamy na łamach portalu.

W “Wiadomościach” szykują się kolejne zmiany? Da się zauważyć, że serwis informacyjny prowadzą na zmianę dwie osoby. 

Kto teraz poprowadzi program informacyjny TVP?

Po fali zniknięć z rozpoznawalnych twarzy stacji pozostały aktualnie Edyta Lewandowska oraz Marta Kielczyk. Według Wirtualnych Mediów:

Ta pierwsza była gospodynią wszystkich wydań programu od minionego poniedziałku do piątku. Z naszych informacji wynika, że Kielczyk nie jest na L4, ma wrócić do serwisu w najbliższych dniach.

Ostanie wydarzenia to nieciekawy czas stacji TVP. Odejścia i zniknięcia największych gwiazd sugerują, że szykują się wielkie zmiany.

Danuta Holecka, fot. kadr TVP
Danuta Holecka, fot. kadr TVP
Danuta Holecka.jpg
Danuta Holecka, fot. KAPiF
Danuta Holecka, fot. KAPIF
Danuta Holecka, fot. KAPiF