Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Patrycja Markowska przekazała informacje o stanie zdrowia ojca. Zespół Perfect w nowym składzie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.06.2023 17:35

Patrycja Markowska przekazała informacje o stanie zdrowia ojca. Zespół Perfect w nowym składzie

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska
fot. KAPIF

Już jakiś czas temu Patrycja Markowska przekazała wieści na temat stanu zdrowia swojego ojca i jego planów dotyczących dalszej kariery muzycznej. Teraz zespół Perfect potwierdza, że Grzegorz Markowski raczej już z nimi nie zagra.

Jest to bardzo przykra informacja dla wszystkich fanów grupy, którzy liczyli na to, że wokalista podejmie jeszcze decyzję o powrocie na scenę. Wygląda jednak na to, że nie zamierza on kontynuować swojej kariery.

Patrycja Markowska przekazała wiadomość o stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego

Fani co jakiś czas pytają piosenkarkę o stan zdrowia i samopoczucie jej znanego taty. Patrycja Markowska nie ukrywa, że to ona jest odpowiedzialna za “wyciąganie” ojca na scenę. To z jej inicjatywy powstała piosenka “Kieszenie” i to dzięki niej Grzegorz Markowski od czasu do czasu pojawia się na scenie.

To jest taki niepisany układ, ale podejrzewam, że piosenka "Kieszenie" to jest już nasz ostatni duet. Wiesz, to z tego względu, że tata nie chce śpiewać. To ja go zmuszam, ja wyciągam. To jest trochę tak, że najpierw siedliśmy z gitarą, potem poprosiłam, by ze mną zaśpiewał — przyznała jakiś czas temu Patrycja Markowska w rozmowie z Interią.

Pomimo faktu, że piosenkarz czuje się dobrze i nie dolegają mu żadne poważne kłopoty zdrowotne, nie zamierza na stałe powrócić na scenę.

Wojciech Szczęsny zakończył wywiad po tym pytaniu. Jego reakcja to hit

Patrycja Markowska szanuje decyzję ojca o rezygnacji ze sceny

Teraz jednak gwiazda przekazała bardzo smutne dla fanów wieści. Wygląda na to, że Grzegorz Markowski naprawdę nie zamierza wracać już na scenę i kontynuować swojej kariery, a jego córka postanowiła to uszanować.

— Więc to ja go ciągnę. Mówię: "Tato, chodź, może się rozkręcisz", ale tutaj muszę uszanować jego decyzję o tym, że on nie chce. Tak więc to ja go trochę zmuszam i naciskam, ale to nie może wiecznie trwać. Więc ja szanuję tę decyzję i myślę, że to nasz ostatni utwór wyznała Patrycja Markowska podczas tego samego wywiadu w 2022 roku.

Co więcej, teraz słowa piosenkarki potwierdził sam zespół Perfect w oficjalnym oświadczeniu, które znalazło się w jego mediach społecznościowych.

Grzegorz Markowski nie wraca do zespołu Perfect

Wygląda na to, że koledzy z zespołu Perfect nie zamierzają dłużej czekać na swojego kultowego lidera i postanowili znaleźć inny sposób na kontynuację swojej kariery. Muzycy z legendarnej grupy poinformowali o tym, że już niedługo ich szeregi zasili nowy wokalista. 

Zespół Perfect wystąpił niedawno w Skawinie, a tam na scenie towarzyszył im Piotr Skóra, który zaśpiewał wszystkie doskonale znane fanom utwory. Wspólnymi zdjęciami grupa podzieliła się na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz post:

Źródło: pomponik.pl