Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Patrycja Markowska szczerze o stanie swojego ojca. To nie jest dobra wiadomość dla fanów Grzegorza
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.04.2023 11:19

Patrycja Markowska szczerze o stanie swojego ojca. To nie jest dobra wiadomość dla fanów Grzegorza

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
fot. KAPiF

Grzegorz Markowski jakiś czas temu wydał oświadczenie, w którym przekazał, że przestaje występować z zespołem. Teraz Patrycja Markowska opowiedziała o stanie zdrowia ojca. Fani muzyka mogą przygotowywać chusteczki.

Lider Perfectu od dłuższego czasu unika medialnych występów oraz koncertów. Jego córka otworzyła się na temat zdrowia 69-latka i jego planów na przyszłość. Wszystko wskazuje na ogromny smutek fanów.

Patrycja Markowska o samopoczuciu ojca

Patrycja Markowska poinformowała fanów zespołu o stanie zdrowia ojca. Okazuje się, że choć fizycznie nic mu nie dolega, są małe szanse, że powróci na scenę, by ponownie koncertować.

Ewidentnie potrzebuje wyciszenia. Myślę, że u niektórych przychodzi wypalenie zawodowe, przebodźcowanie. On sam to powiedział, że za dużo pracował. Może gdyby wcześniej ten pociąg zwolnił, to teraz miałby tej siły trochę więcej — zdradziła córka gwiazdora.

Wiemy, jak Michał Wiśniewski nazwie szóste dziecko. To zwiastuje kłopoty w szkole i nie tylko

Grzegorz Markowski niechętnie wychodzi na scenę

Muzyk sporadycznie pojawia się podczas koncertów córki, by zaśpiewać z nią wspólnie utwór. Coraz częściej jednak Patrycja Markowska musi szukać kreatywnych sposobów na zachęcenie go do występu.

Bardzo trudno wyczuć moment, do którego mogę go namawiać, natomiast każde nasze wyjście na scenę jest niewyobrażalnym przypływem energii, takim świętem i wzruszeniem. […] To już się zdarza bardzo sporadycznie — przyznała.

Grzegorz Markowski wyznaje zasadę "Wszystko albo nic"

Usunięcie się ze sceny muzyka było argumentowane jego brakiem sił, jakie towarzyszyły mu przed laty. Patrycja Markowska przyznała, że taką postawę wyznaje do dziś. Podczas występu chce dać z siebie wszystko, a płynący czas nie zawsze na to pozwala.

Wychodzi na koncercie na kilka utworów, ale to jest jednak podróż, a on zawsze chce dawać z siebie 100 procent. Muszę wyczuć moment, gdy on mówi "stop" — stwierdziła.

Wygląda na to, że fanom zespołu Perfect pozostaje jedynie odtworzyć w internecie ponadczasowe przeboje wokalisty.

Zobacz zdjęcia:

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski.jpg
fot. KAPiF
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski (2).jpg
fot. KAPiF
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski (3).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plejada