Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się stało z Paullą?! Tak się zmieniła, że nie przypomina już siebie sprzed kilku tygodni. Metamorfoza roku?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.11.2023 20:01

Co się stało z Paullą?! Tak się zmieniła, że nie przypomina już siebie sprzed kilku tygodni. Metamorfoza roku?

Paulla
Paulla przeszła ogromną metamorfozę, fot. KAPiF

Paulla wraca na muzyczny rynek z zupełnie nowym numerem. W mediach społecznościowych pokazała kulisy powstawania świątecznego hitu. Nowa aranżacja muzyczna to nie koniec. Słynna piosenkarka postawiła na diametralną metamorfozę. W takiej wersji jest nie do poznania.

Paulla od ponad dwudziestu lat pojawia się na rynku muzycznym

Piosenkarka rozwija muzyczną karierę od ponad dwudziestu lat, a pierwsze kroki stawiała przed liderem zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim. Młoda wokalistka wzięła udział w muzycznym show wykreowanym na potrzeby jego programu "Jestem jaki jestem".

Później jeszcze wielokrotnie brała udział w telewizyjnych hitach. Mogliśmy oglądać ją w m.in.: "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje", a także premierowej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Niedawno Paulla wystąpiła nawet na koncercie "Roztańczona Polska", który odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Teraz zaskoczyła fanów zupełnie nowym brzmieniem. Pokazała kulisy przygotowań świątecznego klipu do jej nowego utworu. Aż trudno uwierzyć, jak mocno zmieniła się gwiazda.

Nagrali fałszującą Paullę. "Tak śpiewa, gdy nie naśladuje Edyty Górniak" Paulla rozstała się z partnerem? Dopiero po kilku tygodniach informacja trafiła do mediów

Paulla wróciła do fanów ze świąteczną niespodzianką

Zbliżające się Boże Narodzenie wpływa na wiele gwiazd, które coraz chętniej myślą już o przygotowaniach. Niedawno Joanna Brodzik podzieliła się gastronomicznymi trickami, a Andrzej Piaseczny pochwalił się nowym, klimatycznym przebojem. Teraz swoją wersją świątecznej atmosfery chce przedstawić Paulla.

Artystka w mediach społecznościowych pokazała kulisy nagrania wideo do jej najnowszego utworu. Świąteczną atmosferę już na pierwszy rzut oka wzbudzał krwistoczerwony garnitur piosenkarki.

Trzeba było jednak mocno wytężyć wzrok, by dopatrzeć się w niej "starej" Paulli. Gwiazda przeszła zaskakującą metamorfozę.

Paulla oczarowuje metamorfozą. Jest nie do poznania!

Do tej pory piosenkarka kojarzona była z mocnym makijażem oraz ciemnymi, krótko obciętymi włosami w stylu "chłopczycy". Charakterystyczny wygląd od razu wyróżniał gwiazdę na tle innych muzycznych artystów. Okazuje się jednak, że Paulla postanowiła zupełnie zrezygnować z takiego wizerunku.

W najnowszym teledysku pokaże się w delikatnym makijażu z długimi, lekko pofalowanymi blond włosami. W takim wydaniu aż trudno rozpoznać w niej dawną bombę energii, którą prezentowała na scenie.

Posty w mediach społecznościowych wskazują na to, że Paulla postanowiła zobaczyć siebie w nieco bardziej kobiecym stylu. W takim wydaniu nie można ujmować jej elegancji oraz szyku. Fani już nie mogą doczekać się efektów nagrań.

Paulla
Paulla przeszła ogromną metamorfozę, fot. KAPiF
Paulla
Paulla przeszła ogromną metamorfozę, fot. KAPiF
Paulla
Paulla przeszła ogromną metamorfozę, fot. KAPiF
Paulla
Paulla przeszła ogromną metamorfozę, fot. KAPiF