Swiatgwiazd.pl
Paweł Deląg

instagram.com/paweldelag

Paweł Deląg przez lata ukrywał, że ma drugiego syna. Tygodnik "Dobry Tydzień" dotarł do zaskakujących informacji

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Udostępnij:

Paweł Deląg zaszokował wszystkich niezwykłym wyznaniem: przez ponad 20 lat ukrywał, że ma drugiego syna. Jak sprawa wyszła na jaw i czemu Paweł Deląg nigdy nie wspominał drugiego dziecka?

  • Paweł Deląg prowadził burzliwe życie romantyczne, ale zawsze pilnie strzegł swej prywatności.

  • W wywiadzie dla "Gentlemana" Deląg przeszedł jednak samego siebie i przyznał, że przez 20 lat ukrywał istnienie swojego drugiego syna!

  • Tygodnik "Dobry Tydzień" ustalił pierwsze fakty dotyczące tajemniczego drugiego syna Pawła Deląga.

Paweł Deląg zaszokował wszystkich tym wyznaniem!

Paweł Deląg to jeden z naczelnych amantów polskiego kina. Znamy go choćby z "Kilera", "Młodych Wilków" i kontrowersyjnego "Wikinga", ale też i z małego ekranu - aktor występował w "Na dobre i na złe", teraz gra w "M jak miłość". Nie powinno dziwić, że jego życie skrywa wiele niespodzianek. Aktor przeszedł jednak samego siebie i przyznał w wywiadzie dla magazynu "Gentleman", że ma dwóch synów, a nie tylko jednego. Kim jest tajemniczy potomek Pawła Deląga?

Barwy szczęścia

Jak Dzień Dziecka spędzają gwiazdy „Barw Szczęścia”

CZYTAJ DALEJ

Jeszcze nie tak dawno każdy, kto interesował się życiem i karierą Pawła Deląga, wiedział, że aktor ma jednego syna - urodzonego w 1993 r. Pawła juniora, którego mamą jest Katarzyna Gajdarska. Paweł Deląg junior ma swoje konto na Instagramie i powszechnie uchodzi za przystojniaka nawet większego niż swój ojciec.

W wybuchowym wywiadzie dla "Gentlemana" Paweł Deląg przyznał jednak, że ma też drugiego syna. W Sieci zawrzało, a tygodnik "Dobry Tydzień" zdołał ustalić, że ów tajemniczy syn Pawła Deląga nazywa się Mikołaj i urodził się w 2001 r.

- Choć dotąd wszyscy sądzili, że Paweł ma tylko jedno dziecko, jest jeszcze drugie. Nie wiadomo, czy odziedziczył po ojcu talent ani nawet, kto jest jego mamą. Paweł był w wielu związkach, ale nie udało mu się nigdy stworzyć prawdziwego domu - podaje tygodnik "Dobry Tydzień".

Niestety, nie wiadomo nic więcej, nawet tego, która kobieta jest matką tajemniczego syna Pawła Deląga. Potencjalnych kandydatek nie brakuje - Deląg senior na przestrzeni lat miał nie stronił od przelotnych romansów. Jak twierdzi, nie wierzy w małżeństwo, co jeszcze bardziej utrudnia śledzenie jego burzliwych związków.

Sekretne życie Pawła Deląga

Paweł Deląg należy do tych sław, które starannie ukrywają przed opinią publiczną swoje prywatne życie.

- To są rzeczy, które zostawiam dla siebie. Nie rozmawiam o sprawach rodzinnych i tej zasady nie chcę naruszać - powiedział Deląg w wywiadzie dla "Gentlemana".

Trzeba jednak przyznać, że ukrywanie przez 20 lat, że ma się drugiego syna, to spory wyczyn. Być może Paweł Deląg nie udziela informacji o swojej rodzinie, by ją chronić, a może nie czuje się zbyt pewnie jako ojciec. Swoją filozofię wychowywania dzieci opisał następująco:

- Staram się być ojcem dobrym i sprawiedliwym. Takim, który ewentualnie pokazuje, w którą stronę iść warto, ale dającym bardzo dużo wolności - mówił.

Znajomi Pawła Deląga potwierdzają, że aktor daje synowi Pawłowi juniorowi wiele swobody, ale może to wynikać z faktu, że nie ma dla niego zbyt wiele czasu. Paweł Deląg nie stworzył nigdy stabilnego związku, synowi poświęca jednak nieco uwagi. W przeszłości nawet nakręcił z nim wspólnie film pt. "Pani Basia".

Być może tajemniczy Mikołaj też w przyszłości pokaże się u boku ojca? Z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści o nowoodkrytym synu Pawła Deląga!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dobry Tydzień, Kozaczek, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >