Swiatgwiazd.pl
Piasek w szczerym wyznaniu o związkach. "Nie wolno nikogo wykluczać"

TRICOLORS/East News

Piasek w szczerym wyznaniu o związkach. "Nie wolno nikogo wykluczać"

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny był gościem Radia ZET, gdzie promował swoją, wydaną niedawno do sprzedaży płytę "50/50". Piosenkarz wypowiedział się na temat jednego z utworów, który znalazł się na płycie, a także poruszył temat związków - "Nie wolno nikogo wykluczać" - mówił artysta. Zdecydował się na bardzo poważne słowa.

  • Andrzej Piaseczny wydał płytę pt. "50/50"

  • Pojawia się na niej utwór pt. "Miłość"

  • Zdaniem Piaska w miłości "nie wolno nikogo wykluczać"

Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Każda jego wypowiedź jest szeroko komentowana, a przypadek piosenki pt. "Miłość" z najnowszej płyty artysty nie jest przypadkiem. Piasek udowodnił, że tkwi w niej bardzo głębokie przesłanie.

Andrzej Piaseczny szczerze o związkach

Podczas wywiadu, udzielonego dla Radia ZET Andrzej Piaseczny opowiedział nie tylko o tym, jak powstawała jego najnowsza płyta "50/50", ale także o jej szczegółach. Warto wspomnieć, że na krążku usłyszymy takich wykonawców jak: Majka Jeżowska, Kuba Badach, czy Kayah.

Piosenkarz przyznał, że zaprosił aż dziesięcioro swoich przyjaciół, jednak odpowiedziało tylko dwoje. Zaznacza, że będzie to płyta z charakterem, a każdy znajdujący się na niej artysta dużo wniesie od siebie.

Na krążku znalazł się utwór pt. "Miłość", w którym pojawia się ciekawy fragment, który podczas wywiadu zacytowano. Brzmi "nie możesz zasnąć, nie możesz śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim". Piasek wyjaśnił, że chodzi tutaj o fakt, że w miłości nie można wykluczać nikogo.

- W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą - powiedział w Radiu ZET Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny o swojej piosence pt. "Miłość"

W dalszej części rozmowy Piaseczny zdradził, że ta piosenka tyczy się głównie jego osoby i jego odczuć. W jego opinii, aby zdobyć sympatię innych osób, wystarczy być naprawdę dobrym człowiekiem. Zaznaczył przy tym, że należy dawać przykład tolerancji i akceptacji.

- Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - wspomina Andrzej Piaseczny.

W trakcie swojej wypowiedzi piosenkarz poświęcił także kilka słów prezydentowi Andrzejowi Dudzie i jego władzy. Jak twierdzi, polityka powoli zaczyna ingerować w nasze życie intymne. Chciałby, żeby kraj wyglądał inaczej i okazywał więcej szacunku dla ludzi okazujących inne poglądy.

Przypomnijmy, że płyta "50/50" Andrzeja Piasecznego trafiła już do sprzedaży. Macie zamiar wybrać się do sklepu, by nabyć jego najnowszy krążek?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >