Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Rubik i Agata Rubik zaskoczyli dobrą nowiną. Zaczęli odliczanie i nie chodzi tu o święta!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 01.12.2023 14:59

Piotr Rubik i Agata Rubik zaskoczyli dobrą nowiną. Zaczęli odliczanie i nie chodzi tu o święta!

Piotr Rubik i Agata Rubik zaskoczyli dobrą nowiną, fot. KAPiF
Piotr Rubik i Agata Rubik zaskoczyli dobrą nowiną, fot. KAPiF

Piotr Rubik i Agata Rubik cieszą się świeżo rozpoczętym życiem w gorącym Miami. Tymczasem żona kompozytora postanowiła podzielić się dobrą wiadomością. Rozpoczęlo się wielkie odliczanie!

Agata Rubik i Piotr Rubik wyjechali do USA

Agata Rubik i Piotr Rubik podjęli decyzję o wyprowadzce z Polski. Na swoje nowe gniazdko wybrali gorące Miami. W związku z tym, kompozytor musi dzielić swój czas pomiędzy życie na dwóch kontynentach.

Para bardzo cieszy się jednak swoim “amerykańskim snem", o czym świadczyć mogą liczne relacje w mediach społecznościowych zamieszczane przez żonę gwiazdora. Influencerka miała też możliwość poznania innych znanych kobiet z Florydy, chociażby Anety Glam.

Agata Rubik na ostrym dyżurze w USA. Nie była świadomo tego, co ją czeka Derpienski o podróży samolotowej z Rubikiem u boku: "Gbur! Nie polecam!"

Rubikowie zaczęli odliczanie. Co będą świętować?

Fakt wyprowadzki do Stanów Zjednoczonych nie sprawił jednak, że państwo Rubikowie zapomnieli o swojej ojczyźnie. Oprócz regularnych wyjazdów muzyka do ojczyzny, zdecydowali się też na głosowanie w wyborach parlamentarnych. Agata Rubik oddała swój głos w w Komisji Wyborczej w Pompano Beach.

W czwartek gwiazda przekazała swoim fanom cudowną wiadomość. Razem z mężem zaczęła odliczanie do wyjątkowego dnia, który nastąpi już wkrótce. I to jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia!

Wyjątkowy dzień w życiu Agaty Rubik

Agata Rubik zamieściła na Instagramie zdjęcie z Piotrem Rubikiem na tle świątecznych ozdób. Powiadomiła też, że zostało już tylko 12 dni do wyjątkowego dnia w jej życiu. Gwiazda świętować będzie swoje 37 urodziny.

Będą one o tyle szczególne, że po raz pierwszy obchodzone będą w nowym domu - na amerykańskiej ziemi. To z pewnością symboliczne otwarcie nowego rozdziału w życiu państwa Rubików!

Grudzień! Za 12 dni moje urodziny - przekazała w social mediach uradowana Agata Rubik. 

Agata Rubik i Piotr Rubik
Piotr Rubik i Agata Rubik, fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik i Piotr Rubik
Agata Rubik i Piotr Rubik, fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik i Piotr Rubik
Piotr Rubik i Agata Rubik z dziećmi, fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik
Agata Rubik, fot. instagram.com/agata_rubik