Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

Jan Bielecki/East News

Po przejściu koronawirusa Andrzej Piaseczny zadebiutował w roli spikera

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny wraca do formy po przechorowaniu COVID-19. Co może ucieszyć fanów, piosenkarz zaistniał publicznie w nowej formie. "Piasek" zaczął współpracę z jedną z rozgłośni radiowych i zadebiutował na antenie w roli spiker

  • Andrzej Piaseczny chorował na COVID-19

  • Po powrocie do zdrowia piosenkarz podjął się nowego zawodowego wyzwania

  • „Piasek” zajmie się prowadzeniem czwartkowych audycji w Meloradiu

  • Fani przyjęli jego antenowy debiut z dużym entuzjazmem

Gdyby nie Andrzej Piaseczny, prawdopodobnie nigdy nie usłyszelibyśmy takich hitów jak: „Śniadanie do łóżka” czy „Chodź, przytul, przebacz”. Aktywny zawodowo od wczesnych lat 90. piosenkarz wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Udowadnia to pokaźna liczba obserwujących jego instagramowy profil użytkowników - 160 tys. Niedawno to właśnie im „Piasek” przekazał niepokojącą wiadomość.

Andrzej Piaseczny chorował na COVID-19

W marcu Andrzej Piaseczny zaniepokoił fanów wymowną publikacją na Instagramie. Piosenkarz dodał krótki film, który wyjaśniał zaistniałą sytuację.

Kilka tygodni temu „Piasek” zaraził się nowym koronawirusem SARS-CoV-2. Na nagraniu wokalista podłączony do specjalistycznego medycznego sprzętu wypowiadał kolejne słowa z wielkim trudem. Zaznaczył, że wolałby nie pokazywać się fanom w podobnym stanie, lecz chęć zaapelowania do rodaków okazała się w tym przypadku silniejsza.

Nadający ze szpitalnego łóżka Andrzej Piaseczny wyjaśnił, że początkowo lekceważył zagrożenie związane z pandemią COVID-19. Po ponad tygodniu choroby, która okazała się dla jego organizmu o wiele większym wyzwaniem, niż „Piasek” zakładał, wylądował w szpitalu. Wokalista prosił fanów o to, by nie dali się zwieść i stosowali się do podstawowych zasad higieny i obowiązujących restrykcji.

Pod postem natychmiast zaroiło się od życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Składały je również znane osobistości polskiego show-biznesu, w tym Katarzyna Moś czy Barbara Kurdej-Szatan. Życzliwe komentarze zostawiali także fani, których Andrzej Piaseczny przeprosił na zaś za niestawienie się na umówionych koncertach.

„Piasek” wraca w nowym wydaniu. Fani przyjęli odświeżoną odsłonę z otwartymi ramionami

Ostatecznie Andrzej Piaseczny wrócił do zdrowia, tak, jak życzyło mu tego pokaźne grono fanów - o powrocie do domu wokalista powiadomił oczywiście obserwujących na Instagramie. Niedawno, po odzyskaniu sił, zawiadomił ich również o nowym projekcie, w który postanowił się zaangażować.

Okazuje się, że „Piasek” postanowił pracować jako radiowy spiker. Dnia 22 kwietnia słuchacze mogli natknąć się na Andrzeja Piasecznego w Meloradiu. Piosenkarz będzie pojawiał się tam w każdy kolejny czwartek w roli prowadzącego audycji „50/50”. Pierwszym gościem wokalisty był Kuba Badach, piosenkarz kompozytor i producent, a prywatnie małżonek Aleksandry Kwaśniewskiej.

Internauci przyjęli radiowy debiut Andrzeja Piasecznego z entuzjazmem. W sieci nie zabrakło pochlebnych komentarzy kierowanych pod adresem obu panów. Niektórzy już teraz niecierpliwie odliczają dni do następnego czwartku, kiedy „Piasek” znów zagości na antenie Meloradia.

- Debiut ze wszech miar udany. Gratulacje dla obu Panów. Czekam na następne czwartki - deklaruje jedna z internautek.

- Bardzo udany debiut, gratulacje - dodaje kolejny internauta.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Onet, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >