Swiatgwiazd.pl
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

instagram.com/m_wisniewski1972

Pola Wiśniewska wystąpi w teledysku męża. Lider „Ich Troje” zdradził kulisy powstawania utworu

9 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Michał Wiśniewski poinformował, że już wkrótce światło dzienne ujrzy jego najnowszy teledysk zatytułowany „Zatańcz ze mną”. Jedną z jego głównych postaci będzie małżonka piosenkarza, Pola Wiśniewska. Czy będzie to przepustka do jej kariery w show-biznesie?

Wokalista „Ich Troje” zdradził, co skłoniło go do nagrania takiego teledysku. Nie ukrywał, że fani namawiali go do powrotu na scenę. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejny hit od gwiazdora.

Michał Wiśniewski wypuszcza klip, którego gwiazdą będzie jego żona, Pola Wiśniewska

Na wstępie warto przypomnieć, że od kiedy wydało się, iż Michał Wiśniewski ma nową ukochaną, Pola niechętnie pokazywała się w mediach społecznościowych swojego partnera, aż do czasu, gdy para za siebie wyszła.

Teraz robi to bardzo chętnie i śmiało. Sama zamieszcza wiele zdjęć ze swoim wybrankiem i udowadnia, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Owocem ich miłości jest synek Falco Amadeus. Co ciekawe, jest to zarówno jego, jak i jej piąte dziecko.

Co więcej, Michał Wiśniewski udzielił niedawno wywiadu dla „Pomponika”, w którym zdradził, że już wkrótce światło dzienne ujrzy jego klip do piosenki pt. „Zatańcz ze mną”, w którym wystąpi wraz ze swoją ukochaną małżonką. Pola miała zgodzić się odegrać w nim główną rolę.

Wiesław Gołas cz-b- - ea

Nie żyje Wiesław Gołas. Jak wyglądały ostatnie dni życia aktora?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zakochani nagrywają teledysk w Zatorze, a miejsce nie zostało wybrane przypadkowo. Lider „Ich Troje” zdradził, że ma do niego szczególny sentyment.

- Kręcimy klip do utworu „Zatańcz ze mną”. Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek [...] Jest niezwykłe [miejsce - red.], robi ogromne wrażenie, a wykorzystanie kontenerów jest po prostu genialne. Równie niezwykli są ludzie, których tutaj spotkaliśmy. Byliśmy gośćmi tego obiektu już wcześniej... Dlatego też postanowiłem pokazać to miejsce szerszej publiczności - powiedział dla „Pomponika”.

Fani prosili Michała Wiśniewskiego o nagranie piosenki?

Michał Wiśniewski od dłuższego czasu pozostawał nieaktywny na scenie, choć kilka tygodni temu pojawił się na scenie, prezentując stare hity zespołu Ich Troje. Wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość, a piosenkarz bierze się z powrotem do pracy.

- Kilkukrotnie słyszałem, że wypadałoby nagrać jakiś nowy przebój. Nagrałem już tyle hitów, że nie mam ciśnienia na robienie kolejnych. „Zatańcz ze mną” jest piosenką bardzo osobistą - dodawał artysta.

Myślicie, że powstająca piosenka będzie hitem na miarę takich przebojów jak: „Powiedz”, „A wszystko to” czy „Za cały babski świat”? I jak w kręconym do niej teledysku wypadnie Pola?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >