Swiatgwiazd.pl

fot. Rex Features/East News

Policja przeszukała dom Marilyna Mansona. Szukano dowodów przeciwko muzykowi

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Kontrowersyjny, amerykański muzyk Marylin Manson niedawno usłyszał poważne zarzuty. Dotyczą m.in. napaści na tle seksualnym, znęcania psychicznego oraz fizycznego, a także manipulacji. Zagraniczne media donoszą, że jego dom w Los Angeles został przeszukany w momencie, gdy piosenkarz się w nim znajdował.

Manson budzi niemałe kontrowersje praktycznie od samego początku swojej kariery. Jego byłe partnerki twierdzą, że niejednokrotnie wykorzystywał je seksualnie, a teraz policja zrobiła nalot na jego dom. Zabezpieczono kilka rzeczy.

Marilyn Manson oskarżony napady seksualne

Mimo wielokrotnych wyróżnień i osiągnięć muzycznych Marilyn Manson kojarzony jest z kontrowersyjnymi sytuacjami, a także zachowaniami na scenie i poza nią. Tym razem na zewnątrz wychodzą rzekome brudy, których miał się dopuścić zdaniem jego byłych partnerek.

Sam zaprzecza wszystkim zarzutom i nie przyznaje się do żadnej z win. Co więcej, jeden z jego prawników wydał oficjalne oświadczenie, w którym zawarł informację, że te ruchy są zorganizowanymi atakami na jego osobę i będą walczyć, by udowodnić niewinność piosenkarza.

Tym większe kontrowersje wzbudza fakt, że muzyk znalazł się na ostatniej płycie Kanyego Westa "Donda", który mimo świadomości o postawionych czterech zarzutach wobec swojego gościa, zdecydował się zaprosić go na swój album.

Płyta zotała nominowana do nagród Grammy 2022. Zdaniem wielu osób raper nie powinien otrzymać żadnych nagród do momentu wyjaśnienia sprawy.

Policja przeszukała dom Marilyna Mansona

Na ten moment trwa zbieranie wszelkich dowodów, które mogą poświadczyć prawdziwość stawianych mu oskarżeń. Miejscowi śledczy prowadzą swoje dochodzenie, a jednym z jego kroków był nalot na dom Marilyna Mansona w Los Angeles.

Do przeszukania doszło 29 listopada a rzecznik biura szeryfa miał potwierdzić, że działania zostały przeprowadzone właśnie w celu znalezienia potencjalnych dowodów na potwierdzenie jego winy. Piosenkarz znajdował się wówczas w domu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: radiozet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]