Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia
Michał Fitz
Michał Fitz 30.11.2021 01:00

Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

dorota r.
TRICOLORS/East News

Dorota R. w minionych miesiącach przeżyła sporo problemów, a jak się teraz okazuje, na tym nie koniec. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarło tvp.info, wokalistka usłyszała poważne zarzuty!

Co ciekawe, w tej samej sprawie oskarżony miał zostać także jej były już mąż, Emil S. Co w takim razie się stało? Piosenkarce może grozić nawet do 8 lat więzienia.

Dorota R. z zarzutami

Dorota R. została rzekomo oskarżona o domniemane działanie na szkodę wierzycieli. To poważne przestępstwo, za które wokalistce grozi wieloletnia odsiadka.

Według informacji pozyskanych przez RMF FM wokalistka ma być oskarżona konkretnie o pomocnictwo przy udaremnianiu zaspokojenia wierzycieli. Co ciekawe, już miała być w tej sprawie przesłuchana przez prokuraturę.

Trwa także przesłuchanie drugiego podejrzanego, Emila S. To on miał być domniemanym prowodyrem przestępstwa, do którego miało dojść przy zbieraniu funduszy na jego produkcje filmowe. Jego była żona jest współproducentką jego ostatniego filmu pod tytułem Dziewczyny z Dubaju.

Dorota R. i relacje z byłym mężem

Przy produkcji wspomnianego wyżej filmu było zresztą sporo zamieszania. Jego promocja zbiegła się z rozwodem Doroty i Emila, przez co wiele rzeczy nie poszło po myśli producentów, którzy byli ze sobą skonfliktowani.

Ostatecznie obydwoje dostali już rozwód, a Emil S. zdecydował się nawet na wystosowanie oficjalnych przeprosin w kierunku byłej małżonki w mediach społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: tvp.info

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Doda